Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Už sa začínate chystať na Vianoce? Upratovanie, pečenie, nákup darčekov. . . - Anketa 13089

- Brr, nesnáším tenhle humbuk kolem Vánoc, jeden dárek už teda mám a nad dalšíma přemejšlím, ale cukroví se u nás peče max. pár dní před Vánocema, jinak bysme to sežrali... a s úklidem to taky nepřeháníme, já jsem král všech bordelářů, takže o to víc by nějaký uklízení na začátku listopadu vůbec nemělo smysl
- Taky si myslím, že nějaké extra uklízení smysl nemá, jen tak normálně jako vždycky. Cukroví většinou nepečeme, buď máme kupované a nebo domácí od babičky. Jen na Mikuláše pomáhám mamce s pečením perníků. Co se týče dárků, málokdy se mi podaří je nakoupit dřív, než těsně před Vánoci. Zatím nemám žádný, takže s chystáním se na Vánoce jsem ještě nezačala, nějak na to není čas.
- Dárky zásadně vyrábim, a jelikož se mi rodinka pěkně rozrůstá, tak začínám raději dřív, abych pak nemusela panikařit a klidně mohla napéct víc druhů cukroví, vánočku a možná vytvořit pár ozdob na stromeček :)
- Nechávám to všechno tak nějak přirozeně plynout. Většinou mi správný dárek pro danou osobu přijde v pravý čas do cesty sám, pokud ne, nedávám nic. A i všechno ostatní dělám až a když na to mám chuť. Podle mě to je jediný způsob, jak z Vánoc neudělat štvanici a milovat je pro jejich specifické kouzlo.
- Ja mám už všetky darčeky kúpené. :-) Inak čo sa týka vianočného upratovania, tak my neslávime Vianoce doma, takže nejaké velké upratovanie nerobíme. A na pečenie je ešte čas, ale my stejne už moc nepečieme, lebo to cukroví nikto moc neje. :)
- No, omylem jsem zabloudila do obchodu s výprodejem a se slevami, tak jsem něco neplánovaně asi před měsícem koupila. :D Jinak Vánoce prozatím neřeším.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale