Pravděpodobnost existence boha

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 11940 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa pro Estonce, Lotyše a Litevce. Rozčiluje vás, že vás neustále v zahraničí seskupují dohromady? - Anketa 13098

- Sice tam nežiju, ale nepřijde mi, že by z pohledu z ČR byly tyto státy nějak enormě seskupovány ... jasně, řekneme jim Pobaltí, ale řekneme třeba také Benelux u Nizozemska, Belgie a Lucemburska.
- Tak já tam taky nežiju, ani jsem tam nikdy nebyla, ale taky tyhle státy celkem seskupuju... co si budem povídat, jsou to malý státy, který nejsou až tak něčím významný nebo výjimečný, navíc se dost často pletou :D Mně se teda pletou jen anglický názvy Lotyšska a Litvy, ale pak jsou tady třeba taky vlajky, hlavní města, poloha na mapě a tak... ;)
- Nikdy mě nenapadlo je seskupovat. O každém zvlášť jsem si četla a znám dvě Estonky, jakmile znáte lidi, perspektiva se mění.
- 3.: Jn, osobně jsem v Estonsku byl, vcelku hezká země z toho co jsem postřehl. Estonce Považuji za takové "jiné" Finy než že bych je řadil vyloženě k zemi, která by měla mít hodně společného se SSSR. Lotyše beru více jako Slovany (což tak asi i bude ... nevím) a spojuji si je více se sportem a k Litvě nemám žádný vztah, ale leží mezi Polskem a Lotyšskem, takže bych očekával něco mezi i v jiných než geografických aspektech (blíže tedy k Pobaltí).

Top Ankety    
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2018. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale