Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Půjdete se v sobotu podívat na vánoční rozsvícení stromku na Staroměstském náměstí? - Anketa 13100

- :D no do Prahy kvůli tomu fakt nepojedu... a ani kdybych ten den byla v Praze, tak bych tam nešla, takový věci mě nechávaj úplně v klidu
- Půjdu ale jenom protože přijede kámoška za mnou do Prahy a chce se tam jít podívat. Normálně bych asi nešla.. a stejně to nebude oficiální rozsvícení, prý to zase zrušili.
- Slavnostní rozsvícení vánočního stromku na Staroměstské náměstí ani tento rok nebude. Místo toho budou zase jenom blikat světla v pravidelných intervalech celý měsíc, ale slavnostní rozsvícení nebude, ani loni nebylo. Mě osobně je z toho špatně, že se takhle ustupuje muslimům a zanikají naše tradice.
- 3. Já jsem myslela, že je to spíš kvůli teroristům, ne muslimům. Ale jinak do Prahy určitě kvůli tomu nepojedu.
- 3. Ustupuje muslimum? Spis je to z obav z teroristickeho utoku, ne? Ve spouste arabskych zemich je v obchodacich vanocni vyzdoba. Jinak se na stromek podivat nepojedu, nikdy jsme nechodili, nebere nas to.
- Praha je pro mě dost z ruky. Navíc nemám rád tlačení, těžce snáším rozsvěcení stromu v našem městě (11 000 obyvatel), natož tohle.
- byl jsem tam v tom roce, jak spadnul, to mi stačilo :D
- 3,4: Takže EU do Evropy natahala muslimské imigranty a teď kvůli tomu nebudeme rozsvěcet vánoční stromek na náměstí, protože se bojíme, že ti imigranti zaútočí? Sorry ale je to hnus, že kvůli těmhle muslimům co je sem Makrela (čti frau Merkel) natahala, tak zanikají naše tradice.
- Ne, nepujdu ani v nasem meste. Rozcilujou me ty davy, vsude se vsichni cpou, to neni nic pro me. Pujdu se podivat az kdyz bude svitit. V tejdnu treba.
- 8. Zkus si precist nejakou publikaci na tema antropoligie migrace a dojde ti, ze Merkelova do

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale