Pravděpodobnost existence boha

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 11905 anket
Vytrženo z diskuze: Keď ste boli malí, chodili ste pred Vianocami po byte ( dome) a hľadali darčeky? - Anketa 13115

- Ne, to bych se připravila o překvapení. Nicméně jednou při hře na schovávanou se mi stalo, že jsem nějaké dárečky omylem našla, no a od té doby jsem přestala věřit na Ježíška.
- Ani by mě to nenapadlo.
- Chodila, ale jen tak jeden max. dva roky.. nemám ráda překvapení, takže mi nevadilo, že jsem se o to připravila, ale potom mi to bylo vůči našim blbý.
- Jo, ale spíš jsem si chodila prohlížet to, co jsem věděla, že dostanu :D o žádný překvapení jsem se nikdy nepřipravila, nebo si to aspoň nepamatuju
- Takže když to najdete ve skříni, tak to není překvapení, ale zabalený pod stromečkem už jo? :-)
- 5. Dobrá otázka. Soudě dle mých pocitů - dárek rozbalený na štědrý večer s někým dalším u stromečku je zcela specifické "překvapení". Možná ani nejde tolik o překvapení, ale o ten kouzelný moment. Kdykolik bych tu samou věc dostala jindy, třeba druhý den, nebude už to takové, jako v tento okamžik. Je to taková hodina, kdy je všechno na světě jiné. Nevím, zda to tak vnímají všichni. Mě to zůstalo asi z dětství, kdy ty Štedré dny a večery byly opravdu nádherné.
- 6. Hezky napsané. Taky to tak mám.
- Nikdy, jednou jsem omylem nasla darek a musela jsem se mame priznat, jak me hryzalo svedomi. Miluju prekvapeni, vim, ze bych vydrzela nehledat a nepodivat se i kdyby to nekdo nechal u me v byte jen tak ledabyle skryty.
- 7. díky a jsem ráda, že to tak někdo vnímá 8. Přesně. I kdyby mi někdo řekl, sem do té skříňky prosím tě nelez, mám tam dárky, tak by ta skříňka byla prostě tabu, asi jako třeba cizí pošta nebo tak něco.
- 9.: Já jsem třeba žádný překvapení najít ani nechtěla, spíš jsem se bála, že takhle něco omylem objevím... ale byl

Top Ankety   Pokud se vám ankety líbí, můžete přispět na jejich provoz libovolnou částku přes PayPal. Děkuji.
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2017. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale