Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Ve kterém roce věku si myslíte, že dívce už více přísluší označení " žena" než " dívka" ( např. 22letá žena VS 22letá dívka) ? - Anketa 13128

- Já bych řekla tak v pětadvaceti, ale záleží... Myslím, že označením 'slečna' se nic nezkazí.
- Dala jsem 25, ale podle mě se to nedá takhle jednoznačně určit, já bych to zobecnila tak nějak na dobu, kdy se jí třeba narodí dítě... (ne doslova teda, když někdo nemá děti nikdy, tak samozřejmě pro mě není dívka do smrti :D), mně je 23 a cítím se víc jako dívka než jako žena (a včera po mně třeba v Tescu chtěli občanku, ehm... :D)
- 2. No, mě je 34 a nechtěli mě pustit do casina.
- Nejvíc mi to sedí na 20 a výše.
- 2. Se mi teď stalo taky, spíš bych se divila, kdyby tu občanku po mně nechtěli. K otázce: podle mě je těžké takhle jednoznačně určit. Celkem souhlasím s tím dítětem a když ho má někdo později, tak jako ženu bych označila někoho nad 25 asi.
- 2. Hm, to se mi už moc nestává, ale tak před půl rokem (v 26 letech) jsem byla v obchodě s dětma od sestřenek (věkový rozptyl 7-13 let) a tam po mně prodavač chtěl taky občanku. Ovšem hned jak jsem pak vyšla s dětma ven, tak se mě nějakej jinej chlap ptal, jestli jsou všechny moje ;-) No a jinak mi žena "sedí" taky tak nějak od 25. Ale záleží, jak vyspěle se chová.
- 6.: Mně se to stává obvykle jen v Lídlu, kde maj takovou politiku, že všechny lidi, co vypadaj mladě, legitimujou... v jiných obchodech se mi to nestává, třeba v Brně se mi to nestalo snad ještě nikdy :)
- 7. Aha. No v Lidlu se mi to stalo taky ve 29, což bylo za pivo asi naposledy.
- Mně se to teda stává ve všech super/hypermarketech. Naposled v kauflandu. Do Lidlu nechodím.
- Možná v tom Lidlu šetří mj. i na osvětlení a tak nejde vidět tolik těch vrásek a dalších příznaků stáří... takže tam mají šan

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale