Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Kterou z možností byste si vybrali? - Anketa 13132

- Do budoucnosti bych vidět určitě nechtěla, do minulosti jen tak max. na skok, ale měnit na svý minulosti nic nechci :) takže volím třetí možnost
- Cestování v čase je podle mě až moc riskantní, takže to radši nechám tak, jak to je...
- Taky bych to neměnila. Stejně by všude nastal paradox cestování časem, takže radši zůstanu v realitě :)
- Nic bych neměnil, ale vidět znovu některé okamžiky ze své minulosti tak, jak kdysi proběhly, jen jako nezúčastněný pozorovatel, by nemuselo být úplně marné. Něco jako vidět domácí video, které nikdy nebylo natočeno :-)
- Kdybych měl tu možnost, změnil bych téměř celý svůj dosavadní život.
- Tak si říkám, že bych se chtěla podívat do budoucnosti, pokud by byla prima a měla bych se na co těšit, pokud by tam byla nějaká katastrofa, tak bych to vidět nechtěla, akorát bych se tim zbytečně stresovala dopředu.
- V minulosti jsem udělala 1 věc, které lituju. Vím, že není možné změnit, co bylo, ale alespoň tedy teoreticky, kvůliu této jediné věci, bych se vrátila do té minulosti. Jinak kvůli ničemu jinému ani tam ani zpět. Vždycky to bylo nejlepší teď :-) Ale co píše 918171 vůbec nezní marně. Je to supernápad, protože si myslím, že úplně všechno si pamatujeme více či méně zresleně a nesprávně z toho utváříme úsudky v přítomnosti.
- 6. Jenže bys pak třeba zapomínala žít v přítomnosti, kdybys viděla tu skvěle "růžovou budoucnost". Nevím, třeba se Tě to netýká, ale vím, že mě určitě jo. Do minulosti se vracet nechci, jsem ráda, že je za mnou. A pokud bych se viděla jako třetí osoba, dost pravděpodobně bych na sebe stejně nahlížela dost kriticky a posléze bych si všechno vyčítala, takže to radši ne.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale