Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12867 anket
Vytrženo z diskuze: Jak je to podle vás na světě s dobrem a zlem? - Anketa 13138

- Zlo je nedostatkem dobra.
- 1. tím pádem neexistuje(?) (zlo)
- Podle mě dobro a zlo vzniká a zaniká s lidstvem. Samy o sobě neexistují. Na druhou stranu s lidstvem už existují.
- Jsou vyvážený, ale záleží na tom, jak to člověk dokáže vnímat ;)
- u páté odpovědi jsem zjistil, že to celé chápu asi trochu jinak...
- @Hana Těžko říct, je to jako se světlem a tmou. Tma je pouze nedostatkem světla (nemůžeš mít baterku na tmu). Myslím, že zlo (stejně tak i tma) nemusí vůbec existovat, je to totiž jen pojem vytvořený člověkem, vyjadřující nějaký nedostatek. Ale to je na dlouhé filosofování ;)
- Mám pocit, že v dnešní společnosti převažuje spíše zlo.
- Nic není špatné nebo dobré, to si jen myslíme. Sadističtí pedofilové považují vraždy a znásilnění malých dětí za dobrou věc, někdo za špatnou.
- Těžko říct, dal jsem, že dobro převažuje, protože věřím v Boha a věřím v dobro. A nedávno jsem zhlédl několik dokumentů a dozvěděl jsem se, že mnoho biblických věcí bylo objeveno a dokázáno, že Bible je pravdivá, ale zároveň se spousta věcí tají, protože se vlády a církev bojí, že kdyby to potvrdili, tak by na světě nastal zmatek. Zajímavé ovšem je, že ty věci, které se netají a veřejně se potvrdili jako např. turecká vláda potvrdila pravost nálezu Noemovy Archy, tak stejně tomu ani tak spousta lidí nevěří. Myslím, že i kdyby sám Bůh sestoupil na Zemi, tak mnoho lidí tomu stejně nebude věřit a budou si to vykládat, že měli vidiny nebo si to jinak zdůvodní.. Každopádně po těchto informacích, objevech a svědectvích je to jasné potvrzení toho, že Bůh existuje a že je pořád tady s námi. Nikam neodešel, nedal si žádnou "pauzu", je pořád tady.
- 6.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale