Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Je podle vás správné, aby prezident zveřejňoval informace o sledování lidí podezřelých z napojení na teroristy? - Anketa 13148

- Určitě ne. Ani teak proto, že bych nevěřila těm teroristům, jako spíš proto, že nevěřím tomu prezidentovi.
- O: Ani ne tak...
- 1. Kdyby mu lidi nevěřili, tak ho nevolí...
- 3. O to přesně jde, Alienko, to, že mu věří, je právě to strašidelné. Že dovede zmanipulovat dav, naklonit si ho a pak s nim hejbat jako s loutkou, nakukat mu cokoliv, co mu pomůže svou moc ještě upevnit. To, že jsou lidi tupé stádo (převážná část), to přece není žádné tajemství.
- 4. Prezident nemá žádnou moc, to spíš premiér a vláda dokážou lidi ovládnout, převážně pomocí médií. Stačí se podívat, které strany pořád vítězí ve volbách, stačí aby média lidem něco nakukala a vítězství je v kapse.
- 4. Ale co vám na něm pořád vadí sakra?
- 6. Co mi na něm vadí? Samolibý lhář, který záměrně zkreasluje fakta a šíří umělý strach, který se chce zalíbit spodině a proto se chová jako hulvát a ochlasta, aby jim byl podobný. Pohamtává ideály svobody a demokracie, leze do prdelí Číňanům, ponižuje lidi, dělá z naší země Buranov. Podle mě je to klasický psychopat. A ještě ke všemu je strašně ošklivý. Našla bych toho víc, ale nechce se mi strávit další minutu přemýšlením o téhle filcce. Těším se, až umře.
- 6. Raději mi napiš, co na něm obdivuješ, upřímně mě to zajímá.
- 5. Možná nemá až takovou moc politicko-právní, ale má moc, co se týče ovlivňování lidí, jejich myšlení. A to velkou. A u myšlení všecko začíná. On to moc dobře ví.
- 7: Dokážu pochopit, že některé politiky nemáš ani za mák ráda, ale aby jsi psala, že se těšíš až umře, tak to už je fakt moc...
- 10. Viď! Ať mě za to belzebub na rožni otáčí! No, nevím, co je na tom, vraždit ho nechci, prostě počkám, až se

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale