Pravděpodobnost existence boha

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 11907 anket
Vytrženo z diskuze: Je podle vás správné, aby prezident zveřejňoval informace o sledování lidí podezřelých z napojení na teroristy? - Anketa 13148

- Určitě ne. Ani teak proto, že bych nevěřila těm teroristům, jako spíš proto, že nevěřím tomu prezidentovi.
- O: Ani ne tak...
- 1. Kdyby mu lidi nevěřili, tak ho nevolí...
- 3. O to přesně jde, Alienko, to, že mu věří, je právě to strašidelné. Že dovede zmanipulovat dav, naklonit si ho a pak s nim hejbat jako s loutkou, nakukat mu cokoliv, co mu pomůže svou moc ještě upevnit. To, že jsou lidi tupé stádo (převážná část), to přece není žádné tajemství.
- 4. Prezident nemá žádnou moc, to spíš premiér a vláda dokážou lidi ovládnout, převážně pomocí médií. Stačí se podívat, které strany pořád vítězí ve volbách, stačí aby média lidem něco nakukala a vítězství je v kapse.
- 4. Ale co vám na něm pořád vadí sakra?
- 6. Co mi na něm vadí? Samolibý lhář, který záměrně zkreasluje fakta a šíří umělý strach, který se chce zalíbit spodině a proto se chová jako hulvát a ochlasta, aby jim byl podobný. Pohamtává ideály svobody a demokracie, leze do prdelí Číňanům, ponižuje lidi, dělá z naší země Buranov. Podle mě je to klasický psychopat. A ještě ke všemu je strašně ošklivý. Našla bych toho víc, ale nechce se mi strávit další minutu přemýšlením o téhle filcce. Těším se, až umře.
- 6. Raději mi napiš, co na něm obdivuješ, upřímně mě to zajímá.
- 5. Možná nemá až takovou moc politicko-právní, ale má moc, co se týče ovlivňování lidí, jejich myšlení. A to velkou. A u myšlení všecko začíná. On to moc dobře ví.
- 7: Dokážu pochopit, že některé politiky nemáš ani za mák ráda, ale aby jsi psala, že se těšíš až umře, tak to už je fakt moc...
- 10. Viď! Ať mě za to belzebub na rožni otáčí! No, nevím, co je na tom, vraždit ho nechci, prostě počkám, až se

Top Ankety   Pokud se vám ankety líbí, můžete přispět na jejich provoz libovolnou částku přes PayPal. Děkuji.
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2017. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale