Pravděpodobnost existence boha

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12009 anket
Vytrženo z diskuze: Uspejete doma s bezmäsitými jedlami? - Anketa 13152

- Taky dobrá anketa
- Jen tu (před)poslední možnost bych dala nahoru, pokud to má jít logicky sestupně. Ale jinak zajímavě položená otázka.
- Jasně, míváme bezmasý jídla celkem často :) Jako sladký obědy moc ráda nemám, z těch je mi většinou dost těžko, ale třeba sýr místo řízku si dám ráda :)
- Jsme masožravci. Když je to bez masa, tak jsou to většinou těstoviny nebo vaječná omeleta třeba. Jinak mě moc bezmasá jídla nechutnají (samotný sýr bych nikdy nesnědla fuj, nemám ráda špenát ani brokolici, ale smažený květák nebo žampiony třeba občas máme, to mi chutná) Zkoušela jsem už párkrát víc dní po sobě nejíst maso, ale nikdy mi to moc dlouho nevydrželo.
- 4. Já jsem maso jednu dobu vydržela nejíst 4 měsíce, jenže mi pak začaly padat vlasy, takže teď si dám radši tak 2x týdně kuřecí. Bezmasé jídlo mám moc ráda a celkem s ním uspěju i doma, i když potřeba masa ostatních je větší než moje.
- Ziju sama, s bezmasym jidlem nemam nejmensi problem. Spis ale na slany zpusob, sladky jidla moc rada nemam.
- Já celkem často vařím bez masa, myslím, že se ho všeobecně konzumuje zbytečně moc. A taky mám pocit, že pro lidi, co chtějí omezit maso, je zpočátku trochu problém zjistit, jak se vůbec dá bez masa vařit, protože to rozhodně nejsou jen sladká jídla, či smažák a obalovaný květák :-) Ale když si člověk navykne, tak vaření bez masa může být pestřejší než s ním.
- Pro sebe nemám problém vařit bez masa, i když maso miluju. Ale když jsem doma, tak tam to maso vždycky nějak zakomponovat musím, taťka by to jinak nejedl :D

Top Ankety    
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2019. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale