Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12868 anket
Vytrženo z diskuze: Kterou část domu v hororových filmech považujete za nejstrašidelnější ( resp. za takovou, kde lze nejpravděpodobněji očekávat něco děsivého) ? - Anketa 13153

- Horory nesleduju, ale nejvíc mě děsí asi chodby... jako malá jsem se děsně bála v podzemních spojovacích koridorech u nás v nemocnici, protože tam zrovna probíhala rekonstrukce a bylo to tam děsně škaredý, teď je to samozřejmě už v pohodě, ale pamatuju si to doteď, brr ;)
- Otázka mě zaujala :), zamyslela jsem se dříve než jsem četla možnosti a jako první mě napadla jakási společenská místnost/obývák s krbem (ten nevím, proč tam mám zafixovanej) a jako druhá nějaká komůrka, šatník, která je přidružená k osobnímu pokoji, je těsná, ale nevede z ní žádný únik. ... no a pak jsem tam ani jedno nenašla... ale něco si vyberu :)
- Taky horory nesleduju, ale nejděsivější z možností mi přijde asi sklep. Představím si to jako podzemní místnost, do které, když tě někdo zavře, tak můžeš volat o pomoc jak chceš a nikdo tě neuslyší.
- Pro mě jednoznačně půda. Takový ten pohled, kdy otevřete poklop, škvírou se rozhlížíte po místnosti, ale někdo stojí přímo nad vámi, jen ho nevidíte.. fujfuj :D proto se na horory nedívám.
- sklep
- Pro me koupelna. Mam respekt ze zrcadel a predstava, ze tam neco vidim - brrr! Uz par let na horory nekoukam, cim jsem starsi, tim vic se bojim :D

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale