Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12838 anket
Vytrženo z diskuze: Jak nahlížíte ( resp. byste nahlíželi) na osobu, která při chatování s Vámi vždy úzkostlivě dbá na správné zásady pravopisu, gramatiky, interpunkce atd. ? - Anketa 13154

- Mně je celkem jedno, jak kdo píše, ani já nepíšu bez chyb, jen pokud je tam těch chyb moc a já tak mám problém text pochopit, to mi trochu vadí. A pokud někdo píše bez chyb, tak jedině dobře.
- Ať si druhá osoba píše jak chce, pokud nekritizuje mě, když někdy ve spěchu udělám chybu, tak mi to je jedno.
- Čtvrtá odpověď přesně sedí :) Nemám ráda, když někdo používá velký písmena a tečky v chatu (facebook apod.), spisovnost (např. pěkné boty vs. pěkný boty) mi úplně rve oči, přijde mi to strašně nepřirozený... Třeba na mobilu si automatický první písmeno ve větě vždycky vypínám, protože mi to prostě vadí :D Naopak gramatický chyby nesnáším a lidi, kteří je běžně nedělají (zkrátka ti, u kterejch to má cenu), i opravuju...
- My na chatě vždycky dělali lepší věci, než řešili gramatiku.
- 4. :D Chyby mi fakt vadí, hlavně gramatické a interpunkční, ale překlepy taky. Vynechávání čárek v souvětích mi vadí nejvíc, pak se to totiž nedá číst. Sama chatuji se vším všudy - interpunkce a velká písmena, ale nespisovně. Píšu prostě tak, jako bych to dotyčnému přímo říkala.
- Btw dobrá anketka ;)
- Parádní anketa! No, já respektuju, že každý má svůj "rukopis" i v e-komunikaci, ale taky si ty lidi podle toho podvědomě někam zařazuju. Myslím, že se ve stylu psaní odráží povaha. Takže když někdo píše jak prase, vnímám to tak (ať už je to iracionální, či ne), že na něj například nebude spoleh. A nemůžu už toho člověka brát moc vážně. Pokud toho člověka znám lépe, pak třeba najdu jiné vysvětlení a už to nehraje takovou roli.
- 3. Tak třeba "pěkné boty" beru jako přirozené, normálně tak mluvím v hovoru a lidi okolo mě taky. Kdybych použil

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale