Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Je Vaše představa o inteligenci člověka ( slovo " inteligence" zde berte tak, jak ho zde chápete Vy) mimo jiné přímo úměrná také míře vulgarity v jeho běžném každodenním projevu ( tzn. čím vulgárněji se člověk v běžném hovoru vyjadřuje, tím je pro mě méně inteligentní) ? - Anketa 13186

- Trochu souviset to asi bude, ale ne nijak zvlášť, tzn. volím druhou možnost
- Asi tak. Osobne sproste moc nemluvim a nemam to rada ani u ostatnich lidi. Ale jejich intelekt podle toho neposuzuju.
- Já bych odpověděla asi ano, ale pak mi to zkomplikovala ta poslední možnost tím, že za vulgaritu považuje sprostá slova. Myslím, že vulgární může být člověk i jinak, než výběrem slov. Třeba jednáním. Tak teď nevím.
- Nechci prudit, ale tohle je nepřímá úměra.
- Neřekla bych, že to souvisí s inteligencí.. Znám hodně extrémně inteligentních lidí, kteří jsou sprostí jak kanál. Spíš bych to srovnávala se společenskou inteligencí.. tak už by to možná trošku souviselo.
- 4. Asi je to špatně nebo nedostatečně výstižně zformulované, ale původně jsem měla tou "přímou úměrou" na mysli "přímou souvislost" (tzn. s rostoucí vulgaritou roste jistota mého přesvědčení o inteligenci člověka). Ale je pravda, že "roste vulgarita -> snižuje se inteligence" je nepřímá úměra...
- Tak částečně. O člověku, který bude mluvit často hodně sprostě si asi neřeknu, že je nějak zvlášť inteligentní. Na druhou stranu ani člověk, co sprostě nemluví, nemusí být nutně hned inteligentní. Takže to asi úplně spolu nesouvisí, ale lidé si o neslušných lidech (co mluví sprostě) často myslí, že jsou hloupí, tak už je spolčenost nastavená.
- Jsi debil.
- Být vulgární neznamená jen používat vulgární slova, ale vystupovat sobecky, sebestředně, lacině / whatever.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale