Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12799 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa pro celoživotní nekuřáky - Bude vám člověk, kterého jste právě poznali, méně sympatický, pokud zjistíte že je to silný kuřák? - Anketa 13189

- Ano a to se nepovažuju za celoživotního nekuřáka. Teda nevím, co sympatie, ale určitě tam budu (přinejmenším podvědomě) vnímat nějakou bariéru.
- Jako jo, ale jen minimálně... Kamarády kuřáky mám a maximálně si do nich občas rejpnu nebo tak, to neřeším, ale doma bych nikoho takovýho rozhodně nechtěla
- Hulim narazove jak fabrika, narazove skoro vubec, neposuzuju lidi podle toho jestli kourej, nebo ne. Spis mi vadi, kdyz je nekdo takovej hulic, ze nevydrzi nejakej delsi casovej usek bez cigarka a je nervozni, prudi a tak.
- Jako 2 :)
- Ne. To jestli člověk kouří nemá vliv na to, jestli mi bude sympatický nebo ne. Na to mají vliv jiné věci.
- Asi ne, spíš mě bude zajímat, jak se ten člověk chová k lidem, pokud bude neohleduplný kuřák, pak mi sympatický nebude, ale třeba na střední jsem se jednu dobu nejvíc bavila s nejsilnějšíma kuřákama ze třídy právě proto, že se mnohdy chovali líp než někteří nekuřáci.
- Jo, koureni je mi protivny, kuraky primarne vnimam negativne. Pozdeji na tom nesejde, pokud jsou fajn, ale nedovedu si predstavit, ze bych treba mela partnera kuraka, s tim bych se asi smirovala tezko.
- Kouřil jsem, nekouřím aktuálně, partnera kuřáka odmítnu.
- Jsem kurak.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale