Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Kdo se Vám ze současného výběru kandidátů na prezidenta zamlouvá nejvíce? - Anketa 13195

- Zeman se mi nezamlouvá a ty ostatní neznám.
- první dva neznám, z dalších mi přijde nejsympatičtější Horáček, i když se obávám, zda je vůbec vhodným kandidátem na prezidenta. No, uvidíme, co se za ten rok ještě vyskytne...
- Já osobně jsem z těchto stoprocentně pro Hilšera. Je to přednášející na 1. LF UK, podílel se na protestech, jejichž myšlenka mi přijde sympatická a zdá se, že je to opravdu slušný člověk. Ale ještě nemám tolik informací, abych mohla dělat závěry, zkrátka mi aktuálně přijde jako nejlepší kandidát.
- Můžu se vás zeptat? Co vás vede k tomu, že nejvíce sympatizujete se Zemanem? Jen normální otázka, třeba má nějaké kvality, které nevidím.
- 4. Rovněž to nechápu. Tuto otázku se snažím pokládat již dlouhé roky těm sympatizantům, ale nikdy jsem se nedočkala uspokojivé odpovědi. Tak jsem zvědavá, zda to bude teď, když se zeptal někdo jiný a třeba maličko jinak.
- Neznám je všechny, takže nevím
- 4 a 5 - například řešení migrační krize, či je jedniný, kdo nekrade, dělá to pro lidi a je si toho vědom..? Tak a teď všichni do mě! x))
- čím přesně přispěl k řešení migrační krize? Jeho názory nebo k tomu přidal i nějaký čin? To, jak to všechno dělá pro lidi, jsme se přesvědčili za jeho vlády v 90. letech a pár let po nich. Jakej to samaritán.
- No jo no, každej má hold jinej názor..
- nehledě na kohokoliv názor, má otázka ale stále platí, co udělal pro řešení migrační krize? Moc to nesleduji, tak bych to rád věděl. Díky.
- Zeman je starý senilní člověk (nemyslím to zle), jehož jediným cílem je být prezidentem. Nic víc, prostě si myslí, že je to tak správně a líbí se mu tam. K otázce migrační krize se vyslovil jasně prot

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale