Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12867 anket
Vytrženo z diskuze: Zkuste určit na cca kolik procent odpovídá vaše mentální pohlaví ( kým se uvnitř cítíte být) vašemu fyzickému pohlaví ( kým tělesně jste) ? ( snad mě matematikové neukamenují za drobné odchylky) - Anketa 13200

- Velice zajímavý námět - připadá mi, že někdy se chovám nebo rozhoduji spíše jako druhé pohlaví, a někdy si zase představuji různé fiktivní situace a v nich mi být jiného pohlaví přijde bližší... Takže tak na 70 %.
- Tomu úplně nerozumím... Mohla bys tu otázku trochu rozvést? (pro mě)
- 2. Pokusím se, i když se přiznám, že teoreticky to nemám nastudováno tolik, jako to chápu spíš intuitivně. Hovoříme tu o transsexualitě, někteří lidé mají pocit, že tělo, v němž žijí (jeho pohlaví a vše s tím spojené), neodpovídá jejich duševnímu pohlaví. Zkrátka se cítí být např. ženou, ale mají mužské tělo nebo naopak. Někteří se uvnitř těla cítí natolik "nesví", že se rozhodnout podstoupit operaci změnu pohlaví. (Pokud to stále není jasné, zkus třeba termín transsexualita najít na wikipedii). A protože všechny jevy se vyskytují v takzvaném spektru (a ne jen ve svých extrémech, jak je často zjednodušováno), rozepsala jsem to po částech, aby každý měl šanci svůj pocit určit přesněji.
- Občas myslím jako chlap, ale to asi každej... rozhodně jsem ve svým těle správně
- 3.: Aha, já si právě nebyl jist, jestli otázku chápu jako transsexualitu správně, nebo je to myšleno jinak. Díky za vysvětlení.
- Zajímavé, že nad 90% tu není ani polovina dotázaných.
- 6. Taky mě to zaujalo. A to přesto, že mezi nimi nejsem.
- Tělo bych měnit nechtěla, ale je pravda, že častěji uvažuju jako chlap a ne jako ženská :D Mám také mnohem víc kamarádů, než kamarádek a často se nestačím divit, jak se holky chovají iracionálně. Taky preferuju hokej před makeupem, ale nemůžu říct, že si taky občas neužiju nějakou tu holčičí věc :)
- Když jsem byla v pubertě, připadala jsem s

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale