Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12855 anket
Vytrženo z diskuze: Jakou hudbu si pustíte, když je vám smutno, nebo máte špatnou náladu? - Anketa 13211

- Spíš smutnýho, mám pár takovejch songů, co mi vždycky zvednou náladu způsobem "uvědom si, že se užíráš naprostejma malichernostma"
- Tohle já třeba vůbec nechápu. Logicky, když jsem smutná, pustím si veselou hudbu, která mě rozveselí, ne?
- hm, řekl bych, že lepší řešení je na špatnou náladu smutná muzika a na dobrou veselá, aby zintenzivnila průchod aktuálních pocitů. Zlepšit si náladu veselejší hudbou je sice účinný, ale spíše v tom krátkodobém horizontu a ty sračky, který potřebujou ven, se jen zazdí na pak...
- 2.: Takže podle této logiky by si měli lidi pustit tu smutnou tehdy, když budou veselí? :) Jak řekl příspěvek č. 3, jde o umocnění pocitů, veselá hudba mě opravdu nerozveselí.
- 4. Obráceně to samozřejmě nemyslím :) Ale nevím, já to tak prostě mám. Kdybych si při špatné náladě pustila smutnou hudbu, bylo by mi smutno ještě víc.
- 2.: Mě v takových chvílích veselá hudba spíš provokuje, a jak řek Stndaa, všechny negativní emoce musí ven, aby mi bylo líp ;)
- 2. Pustit si veselou ve chvíli, kdy je mi smutno by mi smutek prohloubilo, protože bych měla pocit, že mi celý svět nerozumí. Když zjistím podle hudby, že moji emoci prožíval ještě někdo jiný (kdo to zkomponoval), pak se necítím s tím tak sama. Je nás víc a hned je to lehčí. :-)
- Tak jsem asi blázen :D
- 8.: Ale nejsi, jen to vnímáš jinak :)
- 8. Přesně. Jak píše support.
- Na smutnou náladu smutnou písničku :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale