Pravděpodobnost existence boha

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 11905 anket
Vytrženo z diskuze: Právě jste přijeli do vyhlášeného aquaparku, která z nabízených atrakcí Vás bude nejvíc přitahovat, abyste ji určitě vyzkoušeli? - Anketa 13214

- Ta, na jejímž konci se neutopím :D ale obecně akvaparky moc nevyhledávám
- Mně se líbí ta jízda v úplné tmě, to musí být zážitek :D
- Z těchto ten pád do neznáma, v dětství jsem vyzkoušela všechny zmíněné kromě tohoto. Ale v akvaparku jsem už nebyla několik let a taky je nevyhledávám.
- To jsou všechno srandičky z Aquapalace Praha? Akorát tu budku jsem prošvihnul, ta tam musí být nově :) Twister je super, ject tobogánem v úplné tmě a nevědět, kde na mě čeká ostrá zatáčka je aspoň vzrůšo... baví mě i divoká řeka
- Hezká anketa, ale já bych do aquaparku nikdy nešel. :-)
- 4. To nevím, v Aquapalace Praha jsem nikdy nebyla, to jsou atrakce, které jsem viděla v různých aquaparcích po světě i tady, o některých zmíněných jsem jen četla. Budka v Praze asi nebude. :) 5. Díky :) Proč ne?
- 6. Já se s vodou nekamarádím. :-) A neumím plavat. :-D
- 7- Počkej to vážně? :D
- 8: Ano vážně. Jako dítě jsem do vody nemohl, protože jsem měl neustále záněty středního ucha a další problémy s ušima, jednu chvíli jsem byl dokonce úplně hluchý. Pak problémy ustoupili a šli jsme párkrát do bazénu, abych se naučil plavat, ale vůbec mi to nešlo. Neudělal jsem sám ani jedno tempo, vždy jsem se hned topil. A v kombinaci s tím, že už jsem byl ve věku, kdy mi bylo dost trapné se ve veřejném bazénu učit plavat, jsem s tou snahou skončil.
- 9. To musí být hrozné, vůbec si nedovedu představit, že bych neuměla plavat. Určitě se to dá naučit i jinde než ve veřejném bazénu, ne? :) Taky nejsem zdatný plavec, ale představa, že bych si nic z uvedeného nevyzkoušela kvůli tomu, že neumím plavat, je strašná.
- 10. Tak mě to až tak nevadí, mám naštěstí přátele, kteří zro

Top Ankety   Pokud se vám ankety líbí, můžete přispět na jejich provoz libovolnou částku přes PayPal. Děkuji.
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2017. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale