Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12868 anket
Vytrženo z diskuze: Právě jste přijeli do vyhlášeného aquaparku, která z nabízených atrakcí Vás bude nejvíc přitahovat, abyste ji určitě vyzkoušeli? - Anketa 13214

- Ta, na jejímž konci se neutopím :D ale obecně akvaparky moc nevyhledávám
- Mně se líbí ta jízda v úplné tmě, to musí být zážitek :D
- Z těchto ten pád do neznáma, v dětství jsem vyzkoušela všechny zmíněné kromě tohoto. Ale v akvaparku jsem už nebyla několik let a taky je nevyhledávám.
- To jsou všechno srandičky z Aquapalace Praha? Akorát tu budku jsem prošvihnul, ta tam musí být nově :) Twister je super, ject tobogánem v úplné tmě a nevědět, kde na mě čeká ostrá zatáčka je aspoň vzrůšo... baví mě i divoká řeka
- Hezká anketa, ale já bych do aquaparku nikdy nešel. :-)
- 4. To nevím, v Aquapalace Praha jsem nikdy nebyla, to jsou atrakce, které jsem viděla v různých aquaparcích po světě i tady, o některých zmíněných jsem jen četla. Budka v Praze asi nebude. :) 5. Díky :) Proč ne?
- 6. Já se s vodou nekamarádím. :-) A neumím plavat. :-D
- 7- Počkej to vážně? :D
- 8: Ano vážně. Jako dítě jsem do vody nemohl, protože jsem měl neustále záněty středního ucha a další problémy s ušima, jednu chvíli jsem byl dokonce úplně hluchý. Pak problémy ustoupili a šli jsme párkrát do bazénu, abych se naučil plavat, ale vůbec mi to nešlo. Neudělal jsem sám ani jedno tempo, vždy jsem se hned topil. A v kombinaci s tím, že už jsem byl ve věku, kdy mi bylo dost trapné se ve veřejném bazénu učit plavat, jsem s tou snahou skončil.
- 9. To musí být hrozné, vůbec si nedovedu představit, že bych neuměla plavat. Určitě se to dá naučit i jinde než ve veřejném bazénu, ne? :) Taky nejsem zdatný plavec, ale představa, že bych si nic z uvedeného nevyzkoušela kvůli tomu, že neumím plavat, je strašná.
- 10. Tak mě to až tak nevadí, mám naštěstí přátele, kteří zro

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale