Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Jste nezaměstnaní a už dlouho se snažíte najít si práci. Všude vás ale odmítají. Po delší době vám nabídnou místo, které se vám ale obsahově moc nelíbí. Není to práce ve vašem oboru a nevíte, jestli by vás práce vůbec bavila. Co uděláte? - Anketa 13224

- Práci nejspíše přijmu, ale budu hledat dál.
- Přesně jako 1.
- Jenže, když už do práce chodíte (a jste tam od rána do večera), tak už je horší si pak hledat něco jiného, protože nemáte čas chodit na další pohovory.
- Záleželo by na mé finanční situaci. Kdybych měla vyděláno na další rok "flákání se", tak bych hledala dál, ale v případě, že by mi hrozilo vystěhování na ulici bych samozřejmě nabídku vzala.
- 3. No, tak buď máš dostatek financí a hledáš výmluvy, proč do té "nevysněné" práce nenastoupit nebo nastoupíš s tím, že bude hledání vysněné práce trochu náročnější, tzn. si na pohovor vezmeš neplacené volno, dovolenou, i když to zaměstnavatel moc rád neuvidí, ale nic jinému nezbude.
- 5. Dost pochybuji, že by mi to zaměstnavatel hned po nástupu do práce povolil. Navíc nejdeš na jeden pohovor za rok, ale třeba na tři (nebo i víc) během jednoho měsíce a to si myslím, že by neprošlo, pořád si brát dovolenou.
- dovolenou ne, ale neplacené volno. Zaměstnavatel ti musí ze zákona umožnit půl dne volna v týdnu na pracovní pohovor.
- 7. Prosím tě, zákony spousta zaměstnavatelů nedodržuje. Budeš si chodit na pohovory a né do práce, tak tě vyrazí ve zkušební době. Znám také spoustu lidí, kteří si nemohou vyčerpat celou dovolenou na kteoru mají nárok. Také o svátcích by zaměstnavatel neměl nutit zaměstnance chodit do práce, přesto tam musí chodit. Já osobně jsem byl i ve firmě, kde se pracovali i o sobotách a jeden zaměstnanec, co odmítal chodit soboty, tak ho vyrazili a najali takového, který 6 dní v týdnu makat bude. Takže některé zákony jsou tady jen pro srandu králíků.
- 8. Tak o to víc, proč tu ne moc atraktivní práci opu

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale