Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12770 anket
Vytrženo z diskuze: Kterou z následujících rockových kapel máte nejraději? - Anketa 13235

- Rock mám ráda, ale neorientuju se zrovna na klasiku uvedenou v možnostech...
- Stále přemýšlím a ne a ne se rozhodnout mezi AC/DC, G'N'R, Led Zeppelin a Pink Floyd. Každá z těch kapel nabídne trochu jinej rock.
- viz 1
- Určitě Pink Floyd. Dají se poslouchat i jiné, ale u floydů vnímám ještě něco víc, něco, co překračuje pojem rock a čím se stávají nesmrtelnými a nedotknutelnými. Takoví bozi na rockové scéně. Líbí se mi propracovanost, zároveň otevřenost, inteligence až genialita jejich skladeb.
- 4. Je tomu skutečně tak, v některých skladbách jsou rocku velmi vzdálení. A tebou zmíněná propracovanost není jen v hranici jedné skladby, ale povětšinou je provázaná albem jako celku. Proto je u nich potřeba poslouchat vždy celé album. Samotná skladba je vždy, tak nějak, vytržena z kontextu. Což třeba dokazuje jejich profláklý, ale naprosto audiovizuálně uzemňující, 95 minut trvající klip The Wall :-) Pro mne je od nich prozatím nejoblíbenější The Final Cut. Celkově je jejich tvorba poslechově poměrně náročná, člověk se do ní musí složitou cestou prokousat, ale jakmile se jednou zakousne, tak už nepustí :-) Obdobně, jako PF, na mne působí The Mars Volta, hlavně s albem Frances the Mute (doporučuji, ale chce to fakt kvalitní nahrávku). Jeden velkej masterpiece.
- Naproti tomu, AC/DC je čistý rock 'n' roll, místy těžkopádný, místy jednoduchý, ale skvěle poslouchatelný a velmi výbušný. Navíc Angus na tu kytaru fakt válí. Guns 'N' Roses, to je jednou baladické blues, jednou živelná divočina. Revoluce v hudbě. Led Zeppelin - jedno velké souznění, vše je geniální, hudební lahoda. Neznám mnoho kapel, u které by se dala

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale