Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Míváte podzimní deprese? - Anketa 1406

- Dříve jsem mívala menší náznaky,ale už je vše úúúúplně ok... :-)
- jo... a jarní a letní a zimní...
- Na podzim mívám spíše...,hmmmm..., jak to nazvat..."živoucí obohacující smutek "(?)... Pokud něco, co se blíží stavu deprese ( skutečnou depresi měl asi málokdo z nás ), tak tomu sem náchylnější spíše na jaře...
- viz anka
- Mám deprese, ale nesouvisí to s obdobím. Podzim mě jinak také spíše naplňuje čímsi obohacujícím a mimo jiného taky lepší schopností vnímat umění a větší chutí číst náročnější texty. Zjistila jsem, že např. na jaře a v létě už vůbec, to nejde, takže už se těším..
- Jo a Katcho, opět docela podařená anketa, zlepšuješ se :-)
- Hahuno děkuji,přesně o to se snažím,jako Elze mi ankety nešly,a jako nové mnohem lepší a zjušenější Katche bych chtěla aby to vycházelo... Snad se mi to podaří,ale hlavně,když mi napíšete,že je to hezká ankety,tak mě to naplní takovou nadějí a za to jsem vám vděčná... :-)))
- Podzim je pro mě nejlepší období v roce, konečně mizí vedra :-)) Já jsem zimomilný person, mám nejradši, když je venku 50cenťáků sněhu a -15 stupňů, to je můj živel :)) Deprese mívám naopak v létě, ale jak arnost poznamenal, skutečné deprese to nejsou. Spíš jen stavy jakési ponurosti duše, kdy prostě organismu chybí vzkvétající radost, směr, smysl, ale jsou to jen kratší stavy, které střídají stavy absolutního nadšení :-)
- Enio, tak tomu se říká maniodepresivní psychóza :-)
- taky je to spíš takovej duševní neklid a smutek. a žádný roční období k tomu vyhraněný nemám.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale