Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12283 anket
Vytrženo z diskuze: Máte mp3přehrávač, a csi o něm myslíte? - Anketa 1468

- Nemám,ale chci...
- mám-součást mobilu, ale už tolik nepotřebuju...
- nemám a ani to moc nechcu
- poslední možnost je skutečně zvláštní
- asi mám na počáku, ale nepoužívám, myslim si o něm to, že ve vybavení být nemusel, pač nebyl dosud využit
- Nemám a spíš nechci. Můj život se odehrává pomaleji než vývoj techniky. Mám strach už z toho názvu. Několika lidí jsem se ptala, co to MP3 znamená, ale všichni mi odpověděli jen "co to umí", ale já chci vědět co to je - ta zkratka... Nevíte to někdo?
- Zkratka MP3 původně označovala technickou normu popisující systém pro uložení digitálních zvukových nahrávek na datové nosiče. Systém byl vyvíjen jako součást většího projektu, jehož cílem bylo navrhnout postupy pro ukládání a přenášení filmových snímků nebo televizních programů v digitální podobě. Písmena MP jsou zkratkou slov Motion Picture, česky film nebo doslova pohyblivý obraz. Číslice 3 pak označuje třetí složku celého projektu zaměřenou na zpracování zvukového doprovodu. ... Na internetu se pod zkratkou MP3 většinou skrývají digitální hudební nahrávky a softwarové nástroje určené k jejich tvorbě a přehrávání. (mp3.web.worldonline.cz/)
- Díky moc Enio, na to jsem byla líná... Takže motion picture. To se mi ulevilo... Tak možná časem si něco pořídim.. hurááá.
- enio, a prosímtě, co je to mp2? tudle jsem něco stahovala, na těch stránkách to bylo popsaný, jako že to sou empétrojky, ale když jsem to stáhla, tak se mi tam objevilo mp2...
- "Existují i zvukové soubory s příponou MP2 (MPEG 1 Layer 2), ale ty nepoužívají tak silnou kompresi a možná právě proto si nezískaly takovou popularitu." ... MPEG=Motion Picture Experts Group
- Mám a ne

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale