Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12283 anket
Vytrženo z diskuze: Jste důležitější než ostatní? Jste něco víc? - Anketa 1469

- Ježiš to je nešťastná anketa
- divný
- Týýýý jo to je tak těžký se nad tim zamyslet... Ale určitě ne... Kolikrát pro mě někteří znamenají mnohem víc...
- Pro mě ne
- Složitá otázka, chybí mi tam možnost nevim, pač já fakt nevim :-)) ..."nad nikoho se nepovyšuj, před nikým se neponižuj"... :-)
- enio, nesmíš to brát moc filozoficky a moc objektivně; čistě subjektivně, čistě upřímně... samozřejmě, že každej je nejdůležitější sám pro sebe, jináč to ani nejde... tím, že to někdo nebude připouštět nebo si hrát na nějakýho "dobráka", to nezmění...
- Jak kdy. Teď zrovna ne.
- anka: No já jsem hlasoval pro ano, ke kterému jsem se nakonec přiklonil. Ale znám lidi, pro něž jsou někteří lidé důležitější než oni sami a dokládají to skutky, takže to není alibismus. Ale stejně, filozofické hledisko je dle mého zábavnější, nepřipouští totiž jednoznačnou odpověď a o to tady po zvážení veškerých podstatných faktorů vlastně jde.
- Zapomněla jsem říct, že to je skvělá anketa. A pak ještě chci říct, že ty chvíle, kdy bych odpověděla ano jsou vzácné a jsou to spíš výpadky vědomí. Už docela dlouho mám v hlavě jeden obraz - koberec. Lidi jsou jako koberec, každý tam tvoří jedno vlákénko a každé to vlákénko je stejně důležité. Kdyby nějaká chyběla, koberec se rozpadne.
- enio: tak když už filozoficky, tak v tomhle mi připadá výstižná filozofie satanismu - cokoli děláš pro druhé, děláš vlastně pro sebe, protože tím, že něco uděláš třeba pro někoho, koho máš rád, tím nepřímo způsobuješ radost sobě... no, já to moc neumim vyjádřit tak, jak je to myšleno, musela bych si znova přečíst Satanskou bibli a najít to tam...
- Hani: díky...
- anka: A nebo taky

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale