Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12801 anket
Vytrženo z diskuze: Nedvěd do reprezentace? - Anketa 1475

- Promiňte mi, že jsem vložila další sportovní anketu, ale já bych jen ráda věděla, jaký je na to názor ostatních lidí...
- Já si myslim, že když jednou řekl konec, tak už by se do reprezentace vracet neměl, ikdyž pro náš tým je určitě potřebný.
- Anonyme, já bych řekla, že taky tak trošku zkouší naše a Brücknerovy nervy. Já si prostě myslela, že když někdo něco řekne s tím, že svůj názor nezmění, tak to platí... Jak vidíme, i takový fotbalista jako Pavel Nedvěd dokáže prakticky ze dne na den měnit názory... :)
- Ač mě tohle nezajímá, tak musím říct, že to je pěkná anketa.
- Nevím,páč se o to nezajímám...
- Stejný názor jako anonym
- připádá mi celé zas tak nějak novinářsky přifouknuté
- O jeho fotbalových kvalitách nemá cenu diskutovat, ale bohužel jeho morální kvality jsou k tomu v nepřímé úměře. Ten člověk to nemá v hlavě v pořádku(nehledě na to, že to byl vždycky rozmazlená primadona 1.kategorie). Z repre odešel, protože se urazil kvůli novinám, teď se chtěl vrátit, ale urazil se zas, pže jsi přečetl v novinách, co zase trenér nikdy neřekl. Pro mě je to zkrátka vychcaný hajzlík, odehraje minimum, aby si mohl zahrát MS. Potápějící loď se nepokusil zachránit, ale když se bitva blíží ke konci, najednou je velký king. Dal bych mu to vyžrat, nominoval bych ho a nechal ho 2zápasy odsedět na lavce!!
- tak to by tě český národ ukamenoval!

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale