Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12464 anket
Vytrženo z diskuze: Co pro vás představuje pojem " zimní večer" ? - Anketa 1829

- večery nerozlišuju podle ročních období aneb večer jako večer =)
- Krásný Jani!
- Jani, krásná anketa! Ráda bych hlasovala pro tu zasněženou krajinu a absolutní ticho, jenže ani jednoho si tady člověk moc neužije... plápolající krb je také romantická představa, jenže krb já znám spíš jen z obrázků... v té lepší realitě pro mě představuje asi procházku večerní Prahou se zastávkou na svařené víno, případně nějakou příjemnou hospůdku nebo čajovnu... v té horší bláto, zimu, tmu a mokrý boty:-)
- Ja jsu dneska nejakej stedrej, tak jeste neco: Pri vkladani ankety je na te strance odkaz na takovy maly vylepseni, abyste byli pri vkladani rychlejsi nez ostatni, Tak to vyzkousejte. Treba uz to nekoho napadlo a udelal si to sam, ale takhle je to aspon dostupny i pro ty min pocitacove vzdelany.
- Všude břečka a kurvská kosa :)
- Perfektní anketa! Akorát mi do očí málem vlezla do očí slza, protože ani jedno z toho nebude :-(...
- děkuju za chválu :)
- pohodu
- Krásná anketa,Jani, škoda, že nemám čas si jí dočíst až do konce a opět musím letět. Snad se někdy konečně zase dostanu na delší chvilku na síť a zase se tu s vámi pozdržím jako za starých časů a snad to už nebude trvat příliš dlouho. Hana
- Jani...,moc hezká anketa. Odpověď by mohla být několikastránková. Na tak malém místě nezbývá než říct, že ten „zimní večer“ je vlastně o nás . Zasněžená zimní krajina nebo třeba střechy nějakého starého města , obrázky p. Lady, oheň v kamnech… Pokud nás to rozezní… hmmm….eeee…tak už dost té sentimentality arnoste… ;-)
- Vybaví se mi dva verse Hölderlinovy básne, z niz mj.pisi dipl. práci (bohuzel zrovna ted mi nejdou psát hácky): "Sníh kdyz padá

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale