Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12380 anket
Vytrženo z diskuze: Dáváte přednost vejcím z chovu na podestýlce? - Anketa 2190

- Máme vlastní slepice...
- My taky, takže nemám pro co hlasovat...
- Ja kupuju ty nejlevnejsi a odkud pochazeji jsem se nikdy nezajimal.
- Chybí mi tu kolonka "Mám vlastní slepice." To je panečku o něčem jiném! To jsou tak krásné žloutky, ne ty vybledlé hybridy z obchodu! Kdo máte zahrádku, tak skutečně doporučuji vlastní slepice, stojí to za to! Když se o ně budete dobře starat a uklízet kolem nich, tak vaše zahrádka prostě ožije :-) ! Existují i okrasná plemena, která poměrně slušně nesou a taková roztomilá slepička když pobíhá po zahrádce, to je moc hezké!
- Uz dlouho jsi asi nevidel ty kupovany, ted maji zloutek tak oranzovej jako ty domaci.
- Bohužek, teď přes zimu slepice nenesou, takže jsem kupovaný viděl. Pravda, zlepšili se, ale s domácími se prostě nedají srovnat. Jo a ještě jedna výhoda slepic: Zbytky od stolu už nemusí končit v koši!
- Jejda, moc se omlouvám za tu možnost vlastních slepic, to jsem fakt nevychytala... hmmm... ale můžete dát třeba, že byste je upřednostili kdybyste mohli (anebo ne)... Hm, to mám na sebe vztek, omlouvám se.
- Hani, to je v poho. Furt lepší než otravná otázka jaký sem orientace ;-)))
- Když kupuji vejce, což je tedy zcela vyjímečný případ, např. v těchto dnech, kdy moje nenesou, tak se o jejich původ nezajímám, tedy možnost 8. Ale nic se neděje, že tady ta možnost vlastního chovu není, odpovědí může být tolik, že by se sem stejně nikdy všechny nevešly! :-) Od toho je diskuse. Ale k těm vlastním slepicím: Doporučuji Kočinky. To je okrasné plemeno, která také poměrně slušně nese a slepice jsou výborné kvočny! Chov není nic náročného, já bydlím na Praze 9 ve vilové čtvrti a v naší ulici je

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale