Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12607 anket
Vytrženo z diskuze: Nepřišlo vám někdy, že po jisté ( spíš mírnější) dávce alkoholu člověk tak nějak potká sám sebe? - Anketa 2228

- Hani, nepij!!!!!!!!!!! :-DDDDDDDDDDDDD
- Já si myslim že určo...
- jo jinak jak jinak super anketka... ;-)
- ančí, já Ti nevim, co se stalo, ale po dlouhé pauze jsem měla...vlastně jen půllitru bílého vína...No a týbrďo... nějak se mi zatočil svět, ale asi ne o 360stupňů, protože jsem vystoupila někde jinde. Ale někde, kde už jsem někdy dřív byla, je to tu pěkný. A jsem zamilovaná...mmmmm mmmmmmm (ale to nevim, jak moc s tím souvisí)
- Půllitru vína ty řikáš mírnější dávka? :-D A co, potkala ses? Zamilovaná? Tak brzo? 8-O Kéž bych to taky uměla...
- Já vim, že to tu nikoho nezajímá, ale mám takovou radost, že vám to prostě musim říct.................... udělala jsem zkoušku z praslovanštiny!!! A napoprvý!!! Jsem nejlepší!!! Tramtadáda tram ta dááááááá!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
- No dobře, no, nebyla to zkouška, jenom kolokvium, no... ale radost mám stejně :-D
- anka: blahopřeju
- Hana: Možná si mohla trochu myslet i na lidi, který třeba nikdy nepili. Třeba na mě...
- anko gratulace :-))) ..k anketě: řekl bych, že alkohol uvolní další část svého já, kterou v normálnim stavu nevyužívá..teď záleží jakou část sebe kdo ukrývá :-)))
- jo, 100%...
- Takže postupně, neperte se:
- No to je mírnější, nebo ne? Myslela jsem si že jo... Jo, asi jsem se potkala. Nějak hodně, víc než jindy a napadla mě právě, jak jsem tak jela v tom stavu domu, tahleta anketa... Prostě si tak kráčim tim svym mozkem a najednou: "Týjo, co tu děláš? Ty seš tady? Tebe vod někaď znám... atd.)*Zamilovat se tak brzo je lehký, je na to trik a Ty ho znáš taky... (nápověda: Co když je to furt ten samej?)/nedostatečný arzenál

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale