Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12400 anket
Vytrženo z diskuze: učitelku/ učitele na jaký předmět nejvíce nesnášíte/ nesnášeli? - Anketa 2234

- Když jde o učitele, tak na dějepis...
- Máme děsnýho fyzikáře...
- Fyzika - protože si tam nemůžeme hrát fotbal
- tak určitě 1 matika 2 fyzika,cizí jazyk
- biologie- byla to Jitka kráva
- u nás vedou jazyky... snad všichni se shodnou na učitelkách na češtinu, angličtinu a němčinu. a to je každá úplně jiná
- na zeměpis to je totiž na tfííídnice... a Petfe pod k tabuli... ;-)))
- Zeměpis, ten teď jasně vede. Největší kráva, jakou kdo v životě potkal! Býval to nejoblíbenější předmět ve třídě a teď z něj mají všichni trauma!
- zeměpis-máme na něj strašnýho magora,kterej se jmenuje zahradník a to hje tak nějak všechno i když když mi dá nějakej učitel blbou známku tak je u mě taky neoblíbenej pochopitelně:-)
- nějak si nemohu vzpomenout... u nás se to tak střídalo, děsnou kravku jsme měli na matiku, ale jen jeden rok, příšerná byla jedna z našich tří chemikářek, ale tu jsme měli taky jen chvilku, takovou nepříjemnou Moravačku-studentku... zeměpisářka byla taky taková koza namyšlená, ale zase vynikající kantorka, takže tu nedám... jeden z našich pěti dějepisářů byl naprosto neschopnej, kluk asi o sedm let starší než my, ale zase s nim byla prdel... asi vede angličtina, první byla hodná, ale neschopná, další byla hysterka a neschopná, poslední byla sice docela dobrá, ale nutila nás němčináře v maturitním ročníku povinně chodit na nepovinnou anglickou konverzaci... čimž mě nasrala...
- Jak tak vzpomínám, s údivem zjišťuji, že jsem vždycky měla všechny ráda, jen se dvěma angličtinářkama jsem měla na gymplu problém, ale ta jedna po půlroce vypadla a ta druhá zase dost naučila.
- TECHNICKÉ KRESLENÍ.... nebudu jmenovat... ale

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale