Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12845 anket
Vytrženo z diskuze: Měla by sněmovna podruhé schválit zákon o registrovaném partnerství? - Anketa 2256

- nevim proč kombajn hlasoval pro výmaz protože mi tahle připadá rozhodně přínosnější než ta jeho...
- Dle mě v žádném případě a nebudu nic komentovat! Ostatně, ať si dělaj, co chtěj, snad když jednou svým dětem vysvětlím, že homosexuálové jsou prasata, tak to pochopí! Je velký rozdíl mezi homosexuální orientací, za což člověk nemůže a homosexuálními projevy, za což je člověk plně odpovědný. Jinak kdybych to měl komentovat, proč si to o nich myslím, tak bych tím popsal 4 stránky. Proto to shrnu do jednoho hesla: Morálka nade vše!
- Jeden z nejodpornějších názorů, co jem tu kdy četla
- oprava: ten nejodpornější
- Ty čtyři stránky vycucaný z prstu by mně docela zalímaly. Je vidět, že argumentace žádná, tak tu panáček mává čtyřmi papíry, ale zároveň napíše, že se mu to psát nechce. To je trapnost nad trapnost. (kdyby sis to rozmyslel a něco si fakt vycucal, tak prosím pošli na paternoster@archii.cz)
- ne, žádná soukromá korespondence!!! mě ty zvratky zajímaj taky!!! no, zajímaj není úplně to správný slovo...
- Doporučuji Katolický katechismus, najděte si v rejstříku homosexualita a tam je to popsáno z hlediska Křesťanské etiky. A já k tomu mám shodný názor. Homosexuály neurážet, chovat se k nim s úctou, ale nijak je v tom nepodporovat, homosexuální projevy jsou značně nezřízené. Tím se tedy omlouvám za ta prasata, ovšem ti, kteří nedokáží své pudy ukočírovat a vystupují s tím tak okázale, to u mě prostě prasata jsou! Ale je to jejich svědomí, mně do něj nic není, já taky nejsem ten nejčistší... Takže se k nim můžou chovat s úctou. Ale aby je podporoval stát, to je zcela nepřípustné! Anko, vy jste u mě taky čunče, dokážete ajorát kritizovat, ale ab

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale