Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12468 anket
Vytrženo z diskuze: Už jste někdy koupili, případně byste byli ochotni výhodně koupit věc, která je kradená ? - Anketa 2304

- zajímavá anketa...zatim mě výsledek 3(4) možnosti štve :-/
- Stndaa: Děkuju...
- strašně dlouhý možnosti...nechce se mi to číst tagže třeba 5. možnost:)
- No, ono by taky možná záleželo taky na tom, co by to bylo. Třeba mám ňáký počítačový programy, který jsem si přímo nekoupila. Jsou v podstatě kradený a já je mám proto, že to bylo finančně výhodný.
- Přemýšlím o tom další minuty a stale jsem u toho, že záleží na tom, co by to bylo. Mám pár zkušeností, kdy mi bylo něco nabízeno. Nikdy jsem to nevzala, ale rozdíly v tom byly.
- Hana: Mezi "ukradenými" programy na PC a např. kradenou elektronikou nebude nejspíš ze zákona žádnej velkej rozdíl, ale vnitřně tak nějak většina z nás cítí, že je rozdíl mezi nelegálně instalovaným softwarem a ukradeným notebookem. V této anketě sem měl na mysli právě např. elektroniku a to samozřejmě prvotřídně fungující...* Zase ty filosofové do toho šťouraj. Každýmu je to jasný, jen "voni" zase něco... :-)
- Kdyby tu anketu sem vložil někdo jiný, tak Ty by si sem napsal to samý, co já. Myslím si, že v případě kradení nejde o pocit, ale právě o ten zákon. a dobře, popíšu 3 mé zkušenosti. Nabízaná kradená kamera - tak to díky fakt nechci, štítim se jí i toho chlapa, co mi to nabízí. Pak už asi 3 roky strašně chci ješnu knížku, poslední tisk z roku 1993 je už vyprodaný, k novému vydání se zatím neschyluje, sháním jí po antikvariátech, na netu mám inzerát a nic. Taky se ptám lidí no a jeden známej mi řekl, že má známýho, co krade knížky v knihovně a pak je prodává. Tak že by mi tuhle za 200Kč ukrad. No, co se týče peněz, dala bych za ní klidně víc, a chci jí opravdu intenzivně. Ale myslím si, že její

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale