Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12332 anket
Vytrženo z diskuze: Máte se učit z poznámek na písemku. Čemu dáváte přednost? - Anketa 2394

- když to jde přečíst tak je to jedno
- Tak škoda, zatim to vypadá, že je to všem šumák... Myslela sem, že o tom aspoň někdo přemejšlel... Protože já a moje kámoška o tom vedem sáhodlouhý spory... :-)
- hehe...mě je skutečně jaksi jedno jestli to je rozepsaný velkym písmem na 50 stránkách, nebo nahuštěný na 20..důležitý je obsah.
- já si nikdy nic nepíšu, páč to neumim... nikdy nevim, co si mám napsat, co z toho je důležitý... tak se buď neučim, nebo z knížek...
- Catty, tak Tě uklidnim, já jsem se o tomhle taky dost napřemejšlela, vždycky jsem se snažila psát drobně a pokud možno úhledně a přehledně. Ani ne tak proto, aby to bypadalo, že je toho míň, ale protože mi to přišlo daleko přehlednější. Vůbec nejlíp se mi to učilo z taháků, kde byla na jednom papírku celá látka. a vlastně taky často, když jsem se učila na něco důležitějšího, tak jsem poznámky přepisovala menším písmem na menší papír, hodně zvýrazňovala nadpisy a tak... ale je to docela blbost. Nejlepší je učit se z knížek.
- Jo, přesně, já mam taly nejradši malý písmo, je to přehlednější, lípse z toho učí a i to líp vypadá. Ale z knížek se mně osobbně učí blbě. Protože máme většinou děsný učebnice, ve kterejch je spousta nepodstatnejch keců...
- je lepší když je všechno rozdělený třeba řádkou nebo dvěma. Ale jinak si vždycky svoje poznámky přepíšu do PC s podobnou úpravou co mám v sešitě, hlavně to musí být přehledný a tisknu 2 stránky na 1A4 písmem 12...a to je ideální. 1 Stránka na A4 je moc velký... :)
- To jefuk:o)
- do skoly nechodim....

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale