Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12291 anket
Vytrženo z diskuze: Víte o tom, že igelit a mikrotenové sáčky patří coby odpad do plastů? - Anketa 2483

- Mezi plasty sice patří, ale většina kontejnerů u nás(v Ústí nad Labem)je na duté obaly(plechovky,lahve aj.),nikoli na plasty- takže nemám tu možnost tento odpad třídit.
- pěkná anketa, dobré možnosti...
- No, zdá se mi, že je trochu moc lidí, co by rádi třídili, ale nemůžou. Myslela jsem, že teďka jsou barevný kontejnery snad skoro všude, tak nevim, kde se vzalo těch 5 lidí... Fakt nevim, třeba je to pravda, ale tohle většinou tvrděj lidi, který jsou líný a nechtěj si to přiznat...
- No tak já třeba žiju na vesnici, odpadky vyhazujeme do naší vlastní popelnice. Nejbližší kontejner na plasty, sklo apod. je cca 1km daleko, což je dost, navíc jsou jaksi jediné široko daleko. Ve škole předloni dělali kluci od nás ze třídy projekt do semináře a zajistili v každé učebně zvláštní koš na plasty, což se načas velmi osvědčilo. Momentálně ale chodím jinam, kde tyto koše nejsou, takže bohužel. Jinak zajímavá anketa krásně mapující situaci.
- kombajn: Ústí nad Labem si může dovolit toto zdánlivě nesmyslné třídění, protože je v tomto městě třídička, kde se ještě obsah těchto popelnic dále znovu třídí. Pokud sem vyhodíš sáček, dostane se tam, kam má a bude recyklován. Teda nevím to na 100%, ale zítra se to pokusím zjistit.
- Enio: 1 km se Ti zdá daleko? Pche. A takový sportovec...
- my máme takový pytle na plast, který fasujem a jednou za čas se ten pytel odnese tam, kam má
- Hana: Sportovec neznamená hned automaticky běžec :-)) Odhlédnu-li ale od toho, že bývají častěji plné než neplné, se vší upřímností - kilometr kvůli mikrotenovému sáčku (igelity nevyhazujeme) je i při mé momentální zálibě v procházkách (ale přírodou, nikoli po vsi), solidní fyzické ko

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale