Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12291 anket
Vytrženo z diskuze: Koho budete volit? - Anketa 2509

- unii svobody
- nikoho
- Nemuzu volit, ale je fajne ze ete nikdo nevolil komouše!
- mě hlavně překvapuje poslední možnost ..
- to je vážně zvláštní, volební účast tradičně zhruba padesátiprocentní (nevim čísla, střílim od boku, kdyžtak mě opravte...), z toho 20 procent volí komanče... tak kde všichni jsou, že nehlasujou?
- ančí, v domově důchodců. Buď do volební místnosti nedojdou a když jo, volej komanče. (vtip)
- jako vtip by to byl dobrej, kdyby je nevolili dost i mladý... :-/
- KSČM je zločinecká organizace, komunismus je zločinná ideologie (ve všech svých fázích) a sympatizanti a voliči komunistů jsou potenciální zločinci. Osobně jsem se až dosud domníval, že mezi mladými žádní noví komunisti díky kvalitní a důsledné antipropagandě ve vzdělávacím systému nerostou. Ale těžko to mohu posoudit v globálu. ....ad.Stndaa: Taky mě to trošku překvapuje. ....ad.anka: Tipl bych letos atak 65% volební účasti. Dost optimistické, ale toto nejsou jen komunální volby :-)
- anka: já vím... Vtipem si ulevuji... To víš, já to mám vždycky před očima. Poněkolikáté jsem ve volební komisi, která sídlí v domově důchodců. Tím pádem tam jdou nejen lidé z okolních ulic, ale i ti z domova... to jsou zážitky...! Skoro vždycky tam vyhráli komunisti, přitom polovina z těchto "voličů" skoro ani nevěděla co se děje a o co jde (srotili se tam jen proto, že se tam udělala fronta) a za plentu museli jít s ošetřovatelkou, aby jim vysvětlila, že se jedná o volby a že musí kroužkovat - ale oni nevidí ani na ten papír a na celou místnost řvou "zlatý komunisti, my vám mladejm ještě ukážeme, byl tu klid a ted se tu krade!!" Nadávaj nám, jako kdyby my jsm

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale