Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12380 anket
Vytrženo z diskuze: Co si myslíte o zákazu kouření na zastávkách? - Anketa 2556

- Tak na zastávkách se mi to zdá ještě logický.. jsem občasnej kuřák a pro tohle bych klidně byl... nebo už je to platný ?
- huž dávno...
- je to blbost...
- je to blbost, páč to stejně nikdo nedodržuje
- anka: Tak míru blbosti přece nebudeme hodnotit podle toho, zda je zákon obecně dodržován či nikoli? Důležitý je pro mě racionální základ, je to krok kupředu. .../Kdyby měli lidi trochu slušnosti a ohleduplnosti, tak by takový zákon vznikat nemusel. Na druhou stranu kouření na zastávce stavím na roveň telefonování v prostředcích MHD, to bych taky zakázal.
- enio: s tím kouřením bych souhlasil, ale s tím telefonováním ne.Víš, někteří lidé se telefonováním živí(ne přímo-sjednávají schůzky apod.)Ale hlavně-mobilní telefon se jmenuje mobilní,protože je přenosný a tudíž s ním můžem telefonovat kdykoliv a kdekoliv-proč tedy ne v MHD? To si pak můžu koupit zpátky pevnou když nebudu moct používat mobil....a nebo zrušíme telefony,civilizaci a vrátíme se do jeskyní???
- kombajn: Pro mě není mobilní telefon sám o sobě něco, co by mi vadilo. Já jsem to srovnal s kouřením proto, že jak kouření (kouř), tak vyzvánění mobilu (a následovný obvykle hlasitý hovor) jsou svého druhu rušivé faktory. Respektuju nutnost tzv. bezodkladného hovoru, nicméně mobil má ne nadarmo také funkci zasílání krátkých textových zpráv. ...Ale možná by skutečně stálo za úvahu, proč ještě před pár lety šlo vše prakticky bez mobilních telefonů a nyní už to bez nich nejde.
- proti návratu do jeskyní nic nemám... enio, blbost je na tom to, jakým způsobem to vešlo v platnost... není jak to kontrolovat, to by u každý zastávky musel stát policajt, nehledě na to, že i policajti si klidně vyp

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale