Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12323 anket
Vytrženo z diskuze: Kdo se vám vybaví, když se řekne Monty Python? - Anketa 2617

- Mně se vybaví všichni, ale nejvíc Eric, hlavně jeho ženské převleky a hlas. Moje gymnaziální léta jsou tímto zkrátka protknuta. Dost mi chybí, že se takovýhle podobný věci už moc nedělaj:(
- No konečně někdo, kdo zná Monty Pythony ;) Podobnou anketu jsem už sem dával, ale vyhodili mi jí :/ Jinak já nevím, kdo se mi vybaví první.. možná Palin, potom Idle.. ale největší borec je asi Cleee :)
- muzu se zeptat co to je?:)
- Skupina Britů, kteří na převážně v 70.letech tvořili seriál skečů (Monty Python´s flying circus), taky filmy - Život Briana, Svatý grál, Smysl života a tak. Gilliam je nyní režisér-Brazil, 12 opic... Palin vylezl na Mt. Everest... Anglický humor. V pátek večer na čt2..
- Iceyman: Mně bylo divný, že by to to sem nikdo nedal, ale nenalezla jsem odkaz, takže jsem to sem dala:)
- A89: Nevím, možná to už bylo tenkrát na Ankety.aktualne.cz ...
- A co třeba oblíbený film od Monty Pythonů? (Jako anketu bych to sem ale nedával, asi by se hodně lidí nechytalo) Obecně je považovanej za nejlepší Život Briana, ale já mám prostě nejradši Smysl života :) Byl jsem na něm i v kině a neuvěřitelně jsem se tam chlámal od začátku do konce :)
- Já jsem schopná koukat se téměř na cokoli od nich. Život Briana mám ráda, trochu slabší mi přišel Svatý grál, ale to mohlo být i tim, že sme se na to koukali ve škole(půlka třídy spala, druhá půlka to nepochopila a luštili křížovky, či co...)Smysl života je fakt pěknej, já jsem teda to viděla jen na DVD, ale v kině to muselo bejt o dost lepší, tak až to u nás budou dávat, tak asi zajdu, v kině je tak nějak všechno lepší. A Žvahlava jsem neviděla, takže nevim, ostatní si teď nevybavim nebo neznám.
- Žva

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale