Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12325 anket
Vytrženo z diskuze: Jakou barvu má toaletní papír ( samozřejmě nepoužitý) , který se aktuálně nachází na vám blízké toaletě? - Anketa 2623

- heh o:)
- Doplňkové náměty k diskusi: Preferujete nějakou barvu? Nebo naopak která barva vám příliš "nesedne"? A co materiál (počet vrstev, nějaký speciální reliéf...)? Zkoušeli jste někdy rozmotat celou ruličku? Můžete i přihodit nějakou "veselou historku", ale vzhledem k současné nevelké účasti na těchto stránkách (ne že bych se divila)..prostě plně chápu nevoli sem cokoli rozepisovat, je léto prázdniny, víkend, všichni jsou pryč.. Nebo třeba jestli vám na českém trhu chybí nějaká barevná variace?
- já bílej, jeden čas sem preferovala růžovej...A89: no abych Ti dělala radost..jednou sem kadila a když sem si vzala fungl novej toaleťák, tak mi celej žuchnul do záchoda..ale jedinej problém bylo že v tý místnosti žádnej jinej nebyl a to hovno bylo dooost řídký. No nevim jestli takovejhle příspěvek udělá někomu radost. Předem se omlouvám zato že se vám asi zvedá žaludek..
- he he.. to už je pomalu toaletní humor :)
- Měla bych takový nedobrý nápad pro Pražany: Nechcete někdo vzít ruličku toaletního papíru a donést ho na Václavák pod koně?? Něco na způsob recese.. Třeba by se tam pak hromadily-no, a já bych to sledovala z povzdálí a náramně se bavila :) Nicvíce když jsem asi před rokem rozesílala smsky s výzvou položit k soše krabici/krabičku mléka, tak tam nakonec byly jen tři, ale taky mě to potěšilo.
- a co moznost vic barev? zrovna mame v nabidce bilej, zlutej i ruzovej =))
- miisha13: Je řízena nabídka poptávkou?
- A89: To není hezký ;)
- Iceyman: Já jsem to nemyslela, jakože bych z toho měla škodolibou radost..Prostě by mě to potěšilo..Já ho tam klidně zítra donesu..
- A89: Já to mám trochu dál, takže nic o:

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale