Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12801 anket
Vytrženo z diskuze: Odrazují vás od téhle stránky ty fotbalové ankety? - Anketa 2801

- kolikrat se jeste zeptate? Evicko, nechapes, ze temahle anketama niceho nedosahnes? ba naopak... hrach na stenu hazet...
- a tak aspoň uviděj že to všem ostatnim vadí
- no a co? snad si nemyslis, ze si reknou - jejej, vsem to vadi, mel bych toho nechat. kazda druha diskuze je otevrena hadka o sportovnich anketach, kde svuj "nazor" kazdej rekne, anket na tohle tema uz tu taky bylo milion, ale tem zatvrzelejm buranum je to furt u prdele. misto toho, abychom je spis ignorovali, nebo se o to aspon snazili, tu jenom podnecujem dalsi hadky a provokace!
- když furt budete psát že tu nechcete ankety o fotbale tím ještě ty fotbalové anketáře utvrdíte v to at je sem schválně dávaj.....nic neříkejte a snažte se to překousnout....mě tu vůbec nevadí,naopka to schvaluju že tu sou sportovní ankety!
- O sportu klidně, ale o fotbale..............
- alien: hm, to máš pravdu..ale já prostě nad tim nedokážu mlčet, mě to prostě vadí..dobře, od teď kliknu pro výmaz ale nebudu u toho mit kecy..pokud teda s těma kecama nezaačnou f.f.(fotbaloví fanoušci).
- nech je bejt i v pripade, ze s nima zacnou oni... jo? proste je ignoruj. samozrejme to bylo mineno jako dobra rada, nikoliv instrukce...
- aska : přesně! klidně o sumo ale o fotbale neeeee...
- cindy (2.) všichni ne necelá půlka teď tu zrovna je 47,7%
- ????
- tak už jen 38,2%
- smipe: už jen 37,5
- Anonym: 36,6
- 39,9
- hc

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale