Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12451 anket
Vytrženo z diskuze: Pro kluky: Jste horňák nebo dolňák? - Anketa 2810

- no tak bereme to od shora dolu, že
- ale čemu dáváš přednost ;)
- Jednou už tady ta anketa byla a to včetně celkem obsáhlé diskuze. V jistém období sem se na to zaměřil a dospěl jsem k tomu, že to mám o "celkovém výrazu"... Ne že bych si sem tam nevšiml jistejch "výkladních skříní", ale pokud se zrovna nenacházím v období půstu, vnímám to stejně, jako když kolem projede autobus. A pokud je za účelově vystavenou "výkladní skříní" ještě ke všemu pusto a prázdno, je to jako vypitá PET láhev, , v horším případě si vzpomenu na Majkla džeksna - to když touha po dokonalosti končí ve zrůdnosti... Možná se tak narodila, možná je to Maybelline ( nejen :)
- :) Njn, sem se schválně pokoušel podobnou anketu a najít a nenašel jsem... A jinak ta anketa je o tom, co spíš preferuješ ze dvou možností :) Ne, podle čeho si vybíráš přítelkyni či ženu ;)
- Icey: Pokud teda zjednoduším předcházející příspěvěk, tak nemám vědomé preference. I ženský klín v torze antické sochy se pro mě stane krásným teprve tehdy, když si k němu domyslím zbytek. A to i tehdy, když s ním nepočítám jako s budoucím partnerem.
- tedy spíše dolňák
- anonym: Odhalil(a) si mě... :-)
- arnost: Dobře tedy ;)
- hjhjh
- Jé, co to znamená? o:)
- jsem holka a nevim ani co t znamená

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale