Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12380 anket
Vytrženo z diskuze: Někdy se člověku podaří opít naprosto " do němoty" . A jaké zkušenosti máte vy? - Anketa 2867

- mě se to jednou povedlo..ale jako né že bych se tomu teďka nějak bránila to né.. to bylo na začátku těhle prázdnin.sem byla na svatbě mýho bratrance..no a tam sem pila pivo, vínečko..a pak sem to různě míchala-třeba víno s limonádu, pivo s vínem..bylo to hnusný ale když sem to začla míchat tak už i to tak nějak nevadilo..no a vim taky že když sme jeli s ý svatby domů tak sem se "trošku" motala a víc už si nepamatuju a rači sem se ani nikoho neptala..(a né že to někomu řeknete je mi teprv 14 :D)
- No.. můj maximum je motání se, nemožnost rychlejch zaostřit a tak.. :) Mimochodem teď se taky mírně motám, ale to bude dobrý o:)
- nekdy me to bavi...hehe
- No..já se kolikrát opiju tak že skoro nemůžu chodit, prostě sem fakt hodně navátej ale ráno si to téměř všechno pamatuju. Prostě sem zatím žádné okno nezažil.
- Párkrát sem se takhle ožral, ale už se tomu snažim zabránit...ale někdy to prostě nejde..celkem pravidelně se ale takhle zežeru mezi 24. a 30. prosince :DD
- Noo tak do mejch 17ti to bylo docela častý, protože jsem nevěděla kd přestat. Teď už vim kdy se zastavit tak v poho
- absolutní abstinent
- jé já nevim...možná...no...já fakt nevim...asi ne....no ikdyž spíš jo...já nevim omg...ale párkrát asi jo já fakt nevim
- :D
- abstinence forever
- rozárka:šak ty na to jednou dojdeš:)
- Do němoty nikdy, okno jsme měla jednou, bylo mi 16. Od té doby mám od určité hladinky zarážku. Přijde mi škoda si kazit večer zbytečným opitím, když můžu udržovat tu správnou jemnou hladinku a dobře si popovídat, neztrapnit se a neničit si zbytečně zdraví.
- jo jo párkrát se mi to stalo...naposledy koncem července s kamarádkou víne

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale