Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12350 anket
Vytrženo z diskuze: Kolik peněz asi prosázíte za jeden měsíc? - Anketa 2879

- k poslední možnosi. Je to nutný? Sice mě to nějak neuráží, ale spíš mi to příjde jako pubertální výjev...už si něco podobnýho použil víckrátm, zprvu mi to přišlo vtipný, ale myslim že už to stačí ;)
- souhlasim se Stndou. já nesázim a myslim si že tyhle ankety nemaj moc smysl protože ady věšina lidí nesází.
- já sázím...tyto ankety maj smysl cindy...u tebe furt něco nemá smysl ankety o fotbale,sázení atd....ale to pišete do diskuze kurv* je trapny
- Proč by to měla být blbá anketa?Snad tady má každý možnost si tu dát anketu jakou chce,ne?A jestli se vám to nelíbí,tak máte na internetu jiných stránek plnou prdel!Já si vsadím jenom občas,ale jestli vás ta anketa nezajímá,proč ji prostě nepřejdete,ale musíte ji hned kritizovat?Když nesázíš,tak prostě klikni nesázím a je to!
- korkovany:Furt? cCo si pamatuju tak sem zkritizovala snad jen tuhle a pak ty o fotbale..jimbeam007:Můžu se Tě na něco zeptat? K čemu si myslíš, že byla stvořená tahe diskuze? Jestli nevíš tak Ti odpovím: k tomu, aby jsme sem psali svůj názor na anketu!
- kurva cindy ty seš zakomplexovaná a absolutně to tu nezvládáš na těchto stránkách...měla by ses dát do kupy a pak psát normální názory...ty si myslíš že když se nelíbí něco tobě že se to druhejm nemuže zajimat nebo jak už do prdele!!!myslím to jak si tu psala že tyhle ankety nemaj moc smysl protože žadny věšina lidí nesází.!jak to mužeš vědět že tu nikdo nesází...aspon se uvidí kolik sem chodí sázkařů a naopak...a pokud tyto ankety psychycky nezvládáš a seš z nich v prdeli tak sem nechod!
- psychicky
- zatím ne ale až vyrostu.........no cindy si potřebuje na něčem vybít vztek tak si vybrala sportovní fanoušky na těchto str

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale