Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12303 anket
Vytrženo z diskuze: Koho máte radši? - Anketa 2882

- u mě určitě jirka paroubek to je borec a volil bych ho furt!
- Tak stopro Topolánka..Můj názor je ten, že kdyby Paroubek furt nedělal problémy, tak už by tu vládu měli sestavenou. Doufám že to nejsou nějaký drby a že Paroubek fakt podá tu demisi. Proubek si může s Grossema Špidlou podat ruku(no jo, taky když sou ze stejný strany).Mě připadá že zdcky čekaj až "co na to Paroubek". Je to ha*zl, zas*anej komunista. Těžko to vysvětlovat tomu kdo je slepej a věří mu.
- Doháje, omylem sem kliknul na Paroubka, smažte to někdo !!!! :D
- i když toho malýho diktátora nesnáším, musím uznat, že je to mazaný stratég - rozeštval 3koalici svým vyděračstvím, lísal se k ods aby ji pak poslal do pr/dele a spojil se se všehoschopnými lidovci - ještě že mu to nevyšlo. je mi z něj nevolno. a nechápu jak teď - po tom, co se vybarvil (mj. jeho fanatický povolební projev) - k němu může ještě někdo cítit sympatie, to mi, prosím, korkovany vysvětli (pakliže to nebyl sarkasmus, dofám že ano)
- no přeci MIREK TOPOLÁNEK!!!!!
- Jde takle Paroubek do kostela a modlí se:"Bože,děkuji Ti, že jsem se dostal do vlády." Bůh:"Máš štěstí." Paroubek na to:"Bože,děkuji Ti, že jsem se stal předsedou ČSSD." Bůh:"Máš štěstí." Paroubek udiveně:"Proč mi pořád říkáš že mám štěstí?" A Bůh:"Protože kdybych neměl ruce přikovený ke kříži, tak bych tě nakopal do p*dele!"
- (omlouvám se jestli to někoho pohoršilo)
- Topolanka
- Bůh si chce ověřit schopnosti známých premiérů a tak pozve Ruskýho, Americkýho a Paroubka. Řekne jim, že za týden bude konec světa a ať na to připraví lid. V Rusku řekne: Mám pro vás 2 dobré zprávy

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale