Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12681 anket
Vytrženo z diskuze: V jakém ročním období se cítíte úplně nejlíp? - Anketa 2923

- Po dobrom milovani v kazdom
- Po dobrom milovani,kazde.
- asi na podzim to není ani horko ani zima
- Začátek léta
- Diskusi je s měkkým i. Pro příště
- Diskusi je s měkkým i. Pro příště.
- chtěla jsem napsat, že mám nejradši to, co má právě být, protože teď už třeba bylo léta docela dlouho ak už se těšim na podzim, i když jsem ráda že se teď zas udělalo docela teplo..ale potom, co jsem si přečetla příspěvek č.4, mě napadlo, že mam já taky úplně nejradši začátek léta..v něm se cejtim fakt nejlíp.
- zimu... venku je nádherně, až na tu břečku na ulicích, ale to se skousne, jsou vánoce, což je nejkrásnější období, mám vátek, mám narozky, člověk se může válet na sněhu, lyžovat, říkat si, že by už se konečně mohl naučit bruslit... <3
- Velmi vychytrale položená otázka. Každého období si velmi vážím a všechny je mám hodně ráda, ale je pravda, že nejlépe se cítím ......tyjo...nevim, tak teď jsem dostala samu sebe, nó, asi to nebude zima, v létě je mi hodně dobře kvůli prázdninám a častějším setkáním s lidmi, které mám ráda, ale to zase neni moc o období....jaro a podzim jsou nádherný záležitosti.... takže nevim.
- no já nevim, když se zrovna náhodou cejtim úplně nejlíp, jako že to zas tak často nebejvá, tak je mi fuk, jak je venku...
- Jaro mám nejradši, protože tehdy je príroda nejkrásnější. Podzim je taky úžasná, ta nádherná rozmanitá zabarvení lesních, ale i zahradních stromú. Léto mám v oblibě už méně, protože nesnáším horko a komáry a zima taky nic moc.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale