Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12680 anket
Vytrženo z diskuze: Která věc vám přijde nejlepší pro komunikaci mezi přáteli ? - Anketa 2929

- no, nejlepší je sejít se s nima... ale při neosobním kontaktu je nejlepší icq
- to samí jako jani
- zajímalo, jak se domlouváte s přáteli přes icq, když jeden např.: nakupuje a druhej je na výletě. ICQ je dobrá věc, ale pouze jsou-li ty lidi doma, nebo, mají-li notebook. A čekat při komunikaci na to, až ta dotyčná osoba bude doma, nebo až si pořídí přenosný počítač je dosti nepraktické. Já volím mobil(to je podle mě nejlepší věc na komunikaci)-a funguje v 90 procentech případů.
- nejlepší komunikace je z očí do očí, to ostatní je jen pseudokomunikace... jo a taky jsou dobrý dopisy, páč přes ty se člověk většinou nepohádá...
- já se hádám rád
- já nevim, co je nejlepší sle já mam nejradši ICQ.ale taky souhlasim s kombajnem.
- nejlepší je hospoda, tam je komunikace nejlepší, dá se tam domluvit i s člověkem, který mluví úplně jinym jazykem :DD Jinak mobil a ICQ...Icey: ICQ může být i na mobilu ;)
- V poslední době nemám moc tu počítačovou komunikaci ráda..sebrala mi totiž již mnoho drahoceného času (ale nelituju..) Z očí do očí je to the best, jinak mobil-sms..
- záleží s kým, s těma se kterejma si tolik nepopovídám,mám nejraději kontakt přes sms, a s těma se kterejma si pokecám hodně, tak tam zas ICQ

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale