Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12283 anket
Vytrženo z diskuze: Co si myslíte o vykládání z karet, od kartářky? - Anketa 3016

- už sem tam byla,věštba se zatim nenaplnila,ale jináč tomu věřim...
- já si na 99% myslim, že je to pravdivý, u kartářky sem nebyla, karty mi vykládá děda a zatim se to vždycky vyplnilo..no, teda, oni ty karty mluvili hodně do budoucna, takže sem spíš většinu těch věcí nemohla posoudit jestli se splnily nebo ne..
- cindy: takže si jenom myslíš že je to pravdivý:)...btw takže když ti řeknu: za 65 let, 11 měsíců a 8 dní zemřeš tak mi budeš věřit?
- a přitom teda jako budu nějak mrcasit kartičkama...lol blbost:D...Chápu že všechno v týhle době nemusí bejt k pochopení ale teda jako vykládání z karet je teda jako totální chujovina:)
- oooo navazuji kontakt s astrálními sférami oooo budeš mít miminko lol:D
- MAjkl:a podle čeho potom mohla vědět věci,o kterých vim jenom já?? víš tam nejde o to něco si vymyslet a taky je omyl,že by ti řekla kdy umřeš,páč jaksi voni to nesmí říct víš...
- jsou to kecy
- sou samozřejmě lidi který si za to vemou prachy a věděj hovno, ale i když mi děda vykldal hlavně ty věci do budoucna, tak mi vykládal i spostu věcí do brzké doby, a všechny (!) ty věci se staly..a můžu sem napsat konkrétní věci, kerý mi vyložil, ale nechci je sem zatim psát, když ani nevim esl vás to vůbec zajímá :) a jinak naprosto souhlasim s Katchou, oni to samozřejmě nemůžou říct,a takhle konkrétně si ani nejsem jistá jestli to je možný zjistit..
- nikdo nemůže říci, co se stane, protože se to teprve stane, a dokud se to nestane, tak se může stát cokoli... tihle šarlatáni mluví tak obecně, že si v tom každý může najít něco, co na něj pasuje... např. na mě seděj všechny horoskopy, ale bez ohledu na znamení
- anka:jo s tim souhlasim, že se

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale