Zákon přitažlivosti z pohledu vědy

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12270 anket
Vytrženo z diskuze: Kam až ( rozumí se chronologický postup) se vašim učitelům dějepisu ze základní školy podařilo důkladně probrat látku? - Anketa 3057

- Předesílám, že původní záměr skloubit dějepis na základní i střední škole selhal na mé schopnosti zestručnit do ankety možnosti tak, aby měla anketa ještě smysl a taky jsem přihlédl ke zdejšímu věkovému průměru. Jinak se jedná o téma, o kterém jsem před pár týdny četl nějaké novinové články v HN. A bezpochyby je to téma, které by bez ohledu na výsledky ankety mohlo přinést zajímavou diskusi :-)
- A kdo ještě děják na základce neprobral, tak klikat na 9.možnost.
- My jsme to brali nějak strašně divně, něco sme brali dvakrát a něco vůbec. Každopádně si z toho nic nepamatuju.
- tak na toto si vůbec nevzpomínám.....
- začátky 2. sv celkem podrobně, konec už jenom povrchně...
- na základce jsme to stihli do roku 1945, po tom co nás hrdiněn osvobodila rudá armáda a po zevrubném vylíčení partyzánského odboje jsme probírali už jen státní svátky.
- náš učitel si liboval ve světových válkách, takže celou devítku jsme brali od roku 1910 do roku 1965 - a to velmi podrobně, takže i teď na gymplu s tím perlím... :-)
- já vůbec netušim... na základce jsem měla jen pravěk a starověk, a pak na gymplu si fakt nevzpomenu, co jsme měli do kvarty (tedy jakoby základku) a co až potom... ale nikdy, ani podruhý, jsme se nedostali dál než k počátkům studené války, a to mám pocit, že jen v referátech...
- no, tak na prvnim stupni sme to brali od pravěku až po současnost,ale velice povrchně, ani nás z toho nezkoušeli tak se to nikdo neučil. a na druhym stupni se to bere od šestky do devítky od pavěku po současnost, ale podrobně..teď sem někde kolem roku 1645..
- nevim...když zavzpomínám resp. otevřu sešit tak zjistim že až k roku 1968
- Jsem ještě v 9 a

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale