Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Vadí vám neonacisti? - Anketa 3073

- nesnášim je!!! Fuck off Nazi!!!
- sem fest zvědavá na názory ;-)
- neonacisti...neonacisti...(?)
- cindy: "noví nacisti"
- neona čistí? to je nějaká nová firma na čištění neonů bo co? :DD...vadí..
- málokdy potkám nácka a když už tak se na mě ani nepodívá (bo nejsem ani modrookej, ani blonďatej a už vůbec ne plnokrevník(ať už německej nebo českej:))...takže ne(?)!
- ale v globálu mi vaděj to jako jo...
- ..nevaděj..
- z hidtorického hlediska mi přijde "komické" to jejich označení neo-nacisti... protože to je neskutečná hovadina
- vadej, ale velz problem nepredstavujou
- Jasně, žádnej velkej problém to neni. Dokud nebudou v parlamentu, dokud jim nebude naslouchat více lidí nebo dokud mně případně někomu mně blízkému nerozrazej bejsbolkou lebku... Jejich ignorancí si do budoucna zaděláváme na obrovskej průser.
- Opr.: Teda, tím že je ignorujeme. Neska bych spíše napsal: Tím, že jsou naší společností v podstatě tolerováni a velká část společnosti s některými jejími názory sympatizuje. Např s tím, co se skrývá za heslem Čechy Čechům...
- nevadej mi vselijakz jejich demonstrace kdzy jsou v klidu. at se hosi projdou na cerstvem vyduchu, dokud nikomu nerybijej usta.
- Každé násilí je nebezpečné. U nich je to umocněné tím, že jsou to lidé, kterým se extrémně nedostává chápání světa. Takových se střezme, ale k zamyšlení je právě ta arnoštem nadhozená ignorance, ve kterou přerůstá ten nezájem, to namlouvání si, že nepředstavujou problém (re:pananketar). Jsou nádorem, který je třeba odstranit, a to nikoliv násilím čili žádné triviální vyříznutí, ale hledat ideové základy. Obávám se však, že my Češi, máme ná

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale