Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Jenom jako provokace a že to sem eště nikdo neprsk: Co takhle StarDance? Když už, tak ať jsou tu už všechny reality šou - Anketa 3082

- Někde sem čet, že M. Eben snad moderuje nějakou takovou soutěž. Že ona to bude tahle ? ...když tak vidim autora téhle ankety... :-)
- no asi Vydrovi už za ty jeho kraviny
- arnoste, Ty jasnovidče... první díl jsem zapla jen kvůli Markovi, jelikož je to moje tajná láska už od týnejdžrovských let... :-) Nejdřív jsem si řekla, že už i on se definitivně zbláznil, když jde do takový hovadiny, ale on tomu tu úroveň fakt dává...
- fandim Bočanový a Vojtkovi... řekla bych, že pojem "reality show" je pro tenhle pořad jen očklivá nálepka...
- fandim všem ze star dance a ze superstar a ze všeho podobnýho..ne kecám taky provokace, Anka :o)
- Mimochodem k tomu "jako provokace"... Já nevím, co je špatnýho na tom udělat anketu k reality show (i když u týhle nevím, jestli to je reality show, nikdy jsem to neviděl) ... Nevím, proč by k tomu hned všichni měli mít odstup a říkat "A fuj - anketa o reality show, to je podúroveň"... Samozřejmě je jiná situace jako nedávno, kdy tu min. jednou tejdně byla anketa, kdo vypadne, koho máte nejradši v určité reality show a podobně.... Jinak anketu na tohle téma beru jako dobré zpestření, i když na tu reality show často nedívám... (Pořád jsou Dobré a Špatné reality show, ať si kdo říká, co chce. IMHO)
- mmch, vůbec jsem netušila, kdo je autorem, dokud jsem nedošla k přechodníku :)
- hezká anketa. Mno já fandím Tomášovi Dvořákovi, protože mi přijde úžasný, že sportovec dokáže tančit takhle uvolněně, obvykle mívaj problém se svalama. Bočanová tančí sice super, ale nepřipadá mi to u ní tak zvláštní, když se tanci věnuje de facto od malička... mno a kvůli sympatiím fandím i Jolaně Voldánové..

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale