Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12332 anket
Vytrženo z diskuze: Zahajlovali jste někdy za svůj život( i kdyby to bylo z hecu nebo jen tak ze srandy) ? - Anketa 3096

- ne
- tohle gesto mi nikdy nepřišlo moc vtipné, takže ze srandy ne. a s vážým až fanaticky nepřítomným výrazem ve tváři už teprv ne.
- zajímavý že většina je Ano víckrát..to je síla :D by mě zajímalo kdo,kde,proč atd...
- jednou se mi to stalo omylem. zní to asi dost pitomě, ale stalo se... vědomě bych to nikdy neudělala, ze srandy taky ne.
- ano
- párkrát jo,doma ze srandy
- saw: Nevím, příjde mi milionkrát lepší si z nacistů utahovat, než se jich bát... Tím jím akorát zvyšuješ sebevědomí, nehledě na to, že tyhle totalitní režimy jsou postavený na strachu...
- amen
- jo, dříve ze srandy, njn puberta :-)))...teď bych to neudělal....
- nikdy nenávidim je!!! a ten kdo to dělá je prostě vůl,at si uvědomí vůbec co ty lidi v minulosti udělali nám českýmu národu!!! :-/
- jj při třídní parodii na proslov hitlera...byla sranda:D...a pak sem určitě párkrát hailnul i v těch 14-15ti:)...ze srandy....ehmmm:)
- Nevzpomínám si na nic takového konkrétně, ale tuším, že ano, snad v takových 7, 8 letech jsme si na základce hrávali na Hitlera (spíš teda jeden konkrétní maník) :-) Pokud jsem ho udělal později, pak toho nelituju, protože to gesto má vypovídací hodnotu tehdy, kdy člověk o jeho původu něco ví. Poté buď nevhodná recese (můj případ) nebo nedostatečné chápání světa. ........A nedávno jsem mluvil o špetce českého nacionalismu. Katcha promine, když její příspěvek označím jako příklad.
- Bezobsažná gesta a symboly pro mě budou vždy bezobsažnými. Pokud hajluje český "nácek" a myslí to "upřímně", tak je to k smíchu, protože ze sebe dělá jen šaška a dokazuje, že vůbec neví, k čemu se hlásí (už stačí jen pojem "

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale