Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Jste rádi, že už nejsme v jednom státě se Slováky? ( Důvody můžete psát do fóra) . - Anketa 3155

- docela jo - stačilo, že jsme jim osmdesát let dotavali hospodářství. nevidím důvod, proč bychom v tom měli pokračovat.
- tj, ale hlavně, že si na nás stěžovali
- hej, a jak to mám asi vědět, když se dělilo Československo tak mi byly 3 roky a tim pádem mi bylo upe fuk jaký byli Slováci a jaký jsme byli my...na co mám teda kliknout, Ziku???
- já byl taky malej - nejde o to, co si kdo myslel tehdy, ale co teď - klikni na to, co si myslíš teď
- fůj slovácí, fůj, fůj, fůj
- fůj slováci ještě že jsme už oddělený akorát jsme do jejich státu vráželi peníze kdyby jsme jim nedali peníze tak tam do dneška jsou pasáci a pasou ovce na loukách zavostalci!!! A o 2. sv válce se ještě spojej s Hitlerem a platěj němcům za to že jim vyvražďovali židy to je vrchol!!!!
- a môžeme my za to že nás tu utláčali maďari a nerozvíjalo sa nám hospodárstvo?
- ne, vy za to nemůžete. ale proč bychom na to měli doplácet my? my za to, že vás utlačovali madaři, přece taky nemůžeme.
- Heft2 a anonym 6 a 8: A proč mám já doplácet na to, že žiju ve stejnym národě z takovejma připotomělejma šaškama, co neuměj nic jinýho než papouškovat názory jinejch.
- opr.: s takovejma připitomělejma
- pananketar: S tim dotováním máš jistě pravdu,ale jen aby sis toho byl vědomej, až na tebe ze stejnýho důvodu, jako pliveš na Slováky, budou plivat na západ od našich hranic.
- My zas měli místo Maďarů Rakušany a předtim a potom Němce - pak ještě Rusy, ale to už bylo se Slovákama. Ale uran ukradli z našeho území.
- 11:jestli narážíš na EU a podporu chudších regionů, tak s tím taky nesouhlasím. byl bych radši, kdyby EU byla jen třeba zonou s možností volného pohybu kapitalu, o

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale