Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12741 anket
Vytrženo z diskuze: S kolika lidmi obýváte váš byt ( dům) ? ( v panelácích a řadovkách nepočítejte sousedy) - Anketa 3162

- áááááá!
- Nj, je to tak, sama... Hned jak to bude aspoň trošku možné, pořídim si aspoň nějakého hlodavce.
- ano, ale ten ti nedá právo hlasovat v této anketě jinak...btw doporučuju morče
- já potkana doporučuju ten se dá líp ochočit než morče a dá se i snadnejc trasportovat,můžeš ho vzít kam chceš..:o) vlastní zkušenost,lidi se jich aj víc bojej než morčat ;)
- sawinka: no já bych se potkana bála :-)
- Hana: Žádný DrUmovo morče! Potkani jsou nej!!! Ale fakt, jsou to hrozně miloučký zvířátka :)
- Kočky! :D Já bydlim s mámou a bráchou. A táta občas žije v Česku ale taky často na takovym francouzskym ostrůvku blízko afriky (na jihu)
- Haně: Přidávám se k řadě doporučení. Doporučuju, a to vřele, bobra. To je panečku už nějaký hlodavec - kamarád... Kdybys potřebovala krotitelku, víš na koho se obrátit.
- :-DD DrUm: Hlasovat jinak asi ne. Ale budu se jinak cítit. Proč zrovna morče? Bojim se těch tuhejch divnejch pařátků. Taky mi připadaj hloupí. Sawinka: Díky za doporučení, ale krysu asi ne, to měla ségra, není mi moc dobře, když vidím ten ocas. NinaJ: Kočku bych ráda, ale to nejde. A není to hlodavec. Krotitelka: Myslím, že bobr by u mě nebyl šťastný. Nemám doma ani řeku ani klády, neměl by tedy z čeho stavět hráze. *** Myslím, že si pořídím křečka. Ze všech hlodavců mi byli vždy nejsympatičtější. Nějaké větší plemeno. Mají rozkošná očička a katinký ocásek a ty roztomilé pacičky... a prostě jim rzumím nejvíc, mám s nimi bohaté zkušenosti. Ale možná opravdu popřemýšlím nad tím morčetem. ***Hele a myslíte, že morče a křeček by mohli být kamarádi?
- Hani, to nevim, ale křečka- Ferdíka sem měla, a musim ho teda doporučit. Přesně jak píšeš,

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale