Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12312 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký je váš názor na vztah, ve kterém je sexuální volnost, myslíte si, že i tak to může být LÁSKA? - Anketa 3174

- Je to idividuální. Osobně bych to nazval hodně dobrým přátelstvím, vztahem, který může být velmi kvalitní. Láskou ne.
- no jako já si myslim že to je jejich věc...jestli to ani jendomu nevadí..
- láska není nic jiného než pud sebezáchovy. stejné je to se sexem. rozdíl je jen v tom, že v případě lásky podléháme iluzornímu pocitu, že v tom je něco víc. tedy sejdou-li se dva partneři, se stejným pohledem na věc(jako mám já), není "volná láska" problém.
- Nerozumím otázce. Anonym: Zdá se, že mezi nás přišel nějaký pan Schopenhauer. A třeba to, že se sešli dva se stejným pohledem na věc - to samo o sobě není něco víc? Když je mi s někým dobře, je to iluze? A co když je mi s někým špatně? Taky jenom nějaký klam, který mám prokouknout a dál si žít svůj nesmírně plný život bez vztahů?
- pro posledního...co to tu zase kecáš????!!! Nechápu, jestli reaguješ na otázku nebo se navážíš do ,,anonyma,, ??
- Když se dva domluví, není na tom nic špatného...PŘESNĚ JAK ŘÍKÁŠ!!!
- jim:Pokud se dva domluví, tak jistě. Jen si myslím, že ve většině případů touto "domluvou" jeden trpí. A pokud to oba cítí stejně, taky na tom nevidím nic špatného, jen bych to nenazýval láskou. Simple: Než sem napsal první příspěvěk do těchto anket, tak sem to tady trošku prošel, abych se "seznámil" a začínám mít čím dál větší pocit, že ty a Heft2 jste jedna a ta samá osoba. Vlatně takový virtuální hermafrodit.
- co to meleš? kdyby sis to prošel pořádně, tak uvidíš, že ne..každej máme upe jinej typ anket a Heft2 tady vkládal anketu, která snad mluví za všechno, tak si ji najdi...byla tady asi tak v září 2006, si ji pamatuju páč mě dostala a byla upe

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale